İstediğim programları engelleyebilen bir connector yapabilecek birisi aranıyor.
msn:
[email protected]
Silindi
Members
0
Merhaba , engellenmesini istediginiz seyler zannedersem "Speed ve easy " . Ama bunu yapilicek kisi su an icin Türkiyede iki kisi var . Eger düsünuyor isen 300 tl ye yapabiliriz.( Bu kisi Tc-pip degildir ,bilginiz olsun .)
Furky! Playersız server açıp napcan kardes ya
2 kişimi :D muhahhahahah kimsin adını versene bi madem bu kadar nadide bir adamsın? Nereye connector yaptında kırılmadı?
Silindi
Members
0
Ben kendim yapmiyorum.Bir arkadasima destek amacli .. Yakinda Nebulada görürsün connectoru sonra burda yorumunu yaparsin : ))
hee 10 senedir connector kullanmadı adamlar senin süpersonik connectorünü uça uça kullanırlar :D Referansın nedir arkadaşım,kimsin sen , köyden samanlıktan bunları atıp tutmadıgını adam nerden bilecekte sana 300 tl vericek, delphidemi yaparsın vb demi yaparsın c mi kullanrsın? Güncellemelimidir nedir bu MUCO :D Kazmı bu insanlar yaa !? =)

Not: Türkiyede 2 kişi var demişsinde bilader bu işi hakkıyla yapan bi sürü insan var piyasada onlara neden haksızlık yapıyosun.Neden millete bok atıpta hakkıyla yapan 2 kişi var falan diyipte kendini öne çıkarıyosun ki?
Silindi
Members
0
Yumei , okuma sorunun var anlasilan ki . Sen once forum adabini ogrenmelisin .Argo kelimeler ile bir yere varamazsin. Ben gerekli aciklamayi bir ust mesajda yazdim.Connectore ihtiyac duyan arkadas bana mesaj atar bende ona gerekli bilgileri veririm.Ve anlasir iseler sorun kalmaz.

Oncelikle gereksiz mesajlardan kurtul. Peki sana bir isim vericegim --- WildGenie-- Speed fixli bana conenctor gosterebilirmisin , suanda Türkiyede boyle bir connector yok nasil oluyor da hakkini veren bir cok kisi var merak ettim acikcasi .Gereksiz seninle polemige girmiyecegim.Iyi forumlar dilerim.
Ultima10Line : Yumei , okuma sorunun var anlasilan ki . Sen once forum adabini ogrenmelisin .Argo kelimeler ile bir yere varamazsin. Ben gerekli aciklamayi bir ust mesajda yazdim.Connectore ihtiyac duyan arkadas bana mesaj atar bende ona gerekli bilgileri veririm.Ve anlasir iseler sorun kalmaz.

Oncelikle gereksiz mesajlardan kurtul. Peki sana bir isim vericegim --- WildGenie-- Speed fixli bana conenctor gosterebilirmisin , suanda Türkiyede boyle bir connector yok nasil oluyor da hakkini veren bir cok kisi var merak ettim acikcasi .Gereksiz seninle polemige girmiyecegim.Iyi forumlar dilerim.

Dostum senin kafan mı güzel ? yada ben mi öyle anladım nekadar boş konuştuğunun farkında mısın ? wildGenie diyorsun eyw yazabilir çünki bu adam utima online oynuyor dayıcımm !!!! ultima online oynamayan kaç milyon yazılımcı var senin haberin var mı türkiyede ? WildGenie dediğin adamın yaptığı connectorun kat kat kat daha iyisni yapabilecek kapasitede çok insan var rahat ol... bence asıl sen boş boş konuşmayı bırak eyer işni gerekten yapıyorsan burda boş boş mesaj atma da işini yap
Ultima10Line : Yumei , okuma sorunun var anlasilan ki . Sen once forum adabini ogrenmelisin .Argo kelimeler ile bir yere varamazsin. Ben gerekli aciklamayi bir ust mesajda yazdim.Connectore ihtiyac duyan arkadas bana mesaj atar bende ona gerekli bilgileri veririm.Ve anlasir iseler sorun kalmaz.

1-Benim degil senin okuma sorunun var galiba Bak nickname'mi dahi okuyamamışsın :)
2-Argo tek bir kelimem yoktur.
3-Pazara bir mal sunuyorsan ve bu malı sunarken diger satıcıların mallarını kötülüyorsan sana 'hooooop birader sen böyle diyosunda sende ne var anlatta bilelim' derler.
4-Connectormu diyorsun? Bak sen söylemişsin WildGenie var , Sivana'nın connectoru var , Vanguard var, Amentesin connectoru var , Gdefender var -dı???(ve daha sayamadıgım adını duyuramayanlar)
5-Forum adabını senden alacak degilim , bilirim ki sen edepsizsin.Neden mi ? İnsanların emeklerini agzından çıkan 2 kelimeyle çöpe atabilecek karakterde bir tipsin.-Hakkını veren yok...
6-Nebula eger connector kullanırsa (ki adım gibi eminim kendileri dışında bir üreticinin çöpünü dahi kullanmayacaklar) bütün forum şahidimdir , hesabına 250 ytl yatıracagım.
7-Hadi iyi forumlar...
Silindi
Members
0
Peki , Bekliyelim ve görelim ozaman ....

Birdiger arkadasda ,ultima online oynuyor demis : ) Senin kafan cidden dumanli .Kim oynuyor nerede oynamis,ne oyunucusu .. Neyse konu saptirilmadan sonuca varilmistir.Iyi forumlar.
Hadi bakalım bekleyelim görelim :D
yurnei : 6-Nebula eger connector kullanırsa (ki adım gibi eminim kendileri dışında bir üreticinin çöpünü dahi kullanmayacaklar) bütün forum şahidimdir , hesabına 250 ytl yatıracagım.
:D Arkadaş Borçlusun Sanırım Şimdi.
Novice
11.9
WildGenie :
yurnei : 6-Nebula eger connector kullanırsa (ki adım gibi eminim kendileri dışında bir üreticinin çöpünü dahi kullanmayacaklar) bütün forum şahidimdir , hesabına 250 ytl yatıracagım.
:D Arkadaş Borçlusun Sanırım Şimdi.

:yes bizde kullanıyoruz memnunuz çok şükür :p
Nebula Kullanıyor şuanda o dediğin connectoru İmzada mevcut linki :D:D
250 tl nin alındığına dair faturayı ne zaman göreceğiz acaba?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.