Arkadaşlar ücretli olarak connectör yaptıracağım, ilgilenenler lütfen pm ile ulaşsın.
Bilmiyorum malesef.

Bu konu -Jenny- tarafından düzenlendi(2008-06-09 14:09, 15 yıl önce)
ben yapmıyorum.. yaptırıyorum. dolayısıyla isteyecek olan da ben değilim.. teot fixe gerek yok speed fixe de gerek yok scriptsel olarak fixli

inj fix ve belki multi yeterli
Teot %56b&裟de çalışmaz.Çok iyi yapan birisi speed&裟i fixleyebilir.Multi zaten fixlenir =) Eğer yapan varsa banada ulaşabilir.atacker aradığını bulman dileğiyle..
arkadaslar peki conn'da bunlar engeLLeniyorda normaL bir cLientte engeLLenemezmi
Counter - strike & sXe bağlantısı gibi düşün .

Clientten de engellenir fakat uzmanlık gerektirir.
clienti editlemek yerine cliente bir ek program yapılıyor..
hmm tamam anladım saolun birde sey duydum connector serverı kastırıyormus dogrumu bu
eet kastırıyor ama çoğu zaman kastırmıyor çünkü koyduğun resimede bağlı biraz diye biliyorum
Sunucuyu değil pc yi kastırabilir.. connectörü yazan kişinin amatör ya da iyi bir yazılımcı olmasıyla alakalı.
he ozaman tamam :D
tamam
-Rebel- : hmm tamam anladım saolun birde sey duydum connector serverı kastırıyormus dogrumu bu

Yok ya ne kastırması :D Zaten bakıldığında %80 yapım mantığı aynı serverla bir alakası yok.Sadece clienti açıyorlar :)

@atacker

Elimde tam anlamıyla bitmiş bir connector yok.Eğer önümüzdeki 3-4 güne kadar bulamazsan ben bir örneğini çıkartmış olurum.

Hiç speed, teot engelliyorum diye palavra sıkmıyacağım.Sadece garanti edebileceğim multiyi %95 fixlerim.Bill Gates amcanın çoklu oturum destediği de bana sökmez :D Oto patch sistemi var.Connectoru indirdiğinizde yaklaşık 1mb felan oluyor.Gerekli dosyaları kendi indiriyor.Şuan pek vaktim yok fakat isteğe bağlı bazı işlevlerde eklenebilir.(Duyuru sistemi, 5x serisi client kullanmıyorsanız jix :D olsun diye client harici şifre ve password yazıp girebilme, connector üzerinden player girişini yasaklama vs vs)

Connectorüm bir hesap makinesi kadar az cpu yer.Sadece ilk açılışta bazı güncellemeleri kontrol edeceği için internet sayfası açmış kadar lag olabilir :D
hemen konuşalım, pm ile mail ve telefon veriyorum...

Bu konu atacker tarafından düzenlendi(2008-06-10 17:12, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.