Bedavacı Vatandaş Dökümanları Araştırırsan Tymaron Çok Güzel Bir Şekilde Vb ile Connectör Yapımını Anlatmış
@Abadan

Alakasız yorumlar atma kardeşim.
ExXx :
Kimimben : @Override vb6 yı tercih etmiyorum.Bir kere .net platformuyla başladım.Bu sene tamamen c# kavrasam seneye j# geçmeyi düşünüyorum ^^

Bu arada yardımlarınız için teşekkürler.Bir kaç arkadaşım basit ve yardımcı olacak küçük ipuçları verdi ama her türlü asp ye bulaşmam gerekiyor -_-" tekrar teşekkür ettim

KimimBen Sana Şuana Kadar Katılıodum Düşüncelerine Ama Şuandan Sonra Katılmıyorum C# Öyle 1 Senede Kavrayamazsın Ben 1.5 Senedir OraData Bilişim Akedemesinde Eğitim Alıyorum Mcpd C# .Net Visual Studio 2008 Üzerine Ama Hayla Tam Olarak Kavrayamadım Herşeyi 4-4 Biliyorum Diyemiyorum Ama Sen Kalkmış Ben Bu Sene C# Kavrasam Diosun Yani Bu Söyledin Çok Yanlış Bişey Programlama Öyle Hıkk Diyince Öğrenilmio Benim Çok Tanıdığım İnsan War 10 Senede 4-4 Lük Bir Otomasyon Programı Yaza Biliyor Yani Zannedmeyki Ben C# 4-5 Ayda Öğrenirim İmkanı Yok İmkansız Bişey Emek Vakit Ve Kafa Yorman Gerekir Programlama Dili Öğrenmek İstiyorsan Genede Sana Başarılar...

ExXx, birde türkçeyi güzel kullansan. Senden programcı olur, tabi birazda saçmalamasan :) neyse. Kimimben C# temelin var ise orta derecede bir connector yapabilirsin biraz google da araştırırsan gerekli içerikleri bulucaksındır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.