Ücret Karşiliginda Connecor Yapicak Birini Ariyorum.

Msn [email protected]
Wildgenie'i öneririm bende ordan aldım.
Nasıl Ulaşabilirim Bu Dedigin Kişiye ?
[email protected]

Burdan ulaşabilirsin.
teşekkürler
Qnd : Wildgenie'i öneririm bende ordan aldım.

Bu connectoru kıran ilk kişi benim herhalde.. Zaman ı gelsin dökümanlara teker teker yazacam :) Ama şimdi Zeki bey emek harcamış bize yakışmaz..
Kırınca eline ne geçio merak ettim :D
firehellsly :

Bu connectoru kıran ilk kişi benim herhalde.. Zaman ı gelsin dökümanlara teker teker yazacam :) Ama şimdi Zeki bey emek harcamış bize yakışmaz..

Kırılmıcak program yoktur, ama fixlenebilir bi şekilde.
firehellsly :

microsoftun yazılımları kırılıyo daha fazla söze gerek varmı. o büyük zannettiğin ufak beynini daha güzel şeyler için yor.
[Joe] :
firehellsly :

microsoftun yazılımları kırılıyo daha fazla söze gerek varmı. o büyük zannettiğin ufak beynini daha güzel şeyler için yor.

+1
[Joe] :
firehellsly :

Yok herhalde bu yazılan bir sinir üstüne okundu ve galiba acısı benden çıktı, veya ben öyle angılamak istiyorum. Kırınca elime geçen birşey elbette olmadı zaten ultima falan oynamıyorum aklınızda şüphe kalmasın. Sadece merak ettim ve denemek için bir sunucuya üye olup connectoru indirdim, kendi kendime nasıl bu kırılır hesapları yaptım ve kırdım. Elbette iyi birşey değil bu yaptığım fakat paylaşmadığım sürece bana göre iyi birşey, 200 tl ile satılıyor bu connector soruyorum şimdi Windows Vista veya 7 Home Basic Orjinal CD'si ne kadar'a satılıyor ? Ben sadece bu Zeki bey'in fiyat politikasını beğenmiyorum , göndermelerim sadece ona.. Şimdi tekrar karar ver beynim çokmu büyük yoksa senin uzaktan gördüğün gibi işe yaramaz mı ?

Takdir-i Relax :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.