Arkadaşlar Şöyle birşey Mümkünmü Mümkünse Nasıl Yapılabilir Açıklarmısınız..Şimdi Mesela Spherede Skirt İtemi Varya Onun Görüntüsünü Değiştirmek Mümkünmü Yani Mesela Halbert Kullanıyorsun Skirtin Seklide Katana Hem Halbert Hem Katanayı Aynı Anda Kullanabiliorsun Nasıl Yapabilirim??
hadi halberd i eline aldı.. katanayı neresine sokucaz bu adamın xD
Ya Bak kATANA KAtana Olmuyor İşte Skirt giymiş oluyoruz ama katana gibi gözüküyor run uo da var mesela böle şeyler spheredede olabillirmi
olabilir bir serverda görmüştüm bi spear ile bi longsword aynı anda kullanılabılıodu
çok pis cümleler kuruyosun ya anlıyamıyorum, zihinsel olarak kilitlendim kaldım walla..

ama bak katananın layer i ayrıdır skirt in layer i ayrıdır.. ve halberd in olduğu layere ne şekilde olursa olsun birde katana alamazsın. yani bence öyle :)

tiledata editlemek gerekir demekki bu durumda..
spear ile longsword kullanıldıgına gore halberd ıle katana da kullanılır bence :)
RunUo Da Oluyor Böle Şeyler Bir SPhere Serverindede Görmüştüm Anlatmak İstediğim Şu

Şimdi Boot Mesela Nerde Oluyor Spherede Ayak Kısmında Gözüküyor Deilmi Bunu.Bunun Şeklini Katana Yapsak Adam Gene Boot Unu Giysin Ama Katana Gözülüsn

Anladınmı??
Spherede yapılıyor zaten , gidersin skirt'e info çakarsın sonra id sini i_katana yaparsın ;). Duyandırsten ?:D
Anlamadım Açıklarmısın Açıkça?
Yada Scp sini yazarmısın
Şimdi mesela ; bi tane elbiseyi katana şekline döndürdün ama sadece görünt yani sillah yok aslında.Bi elinde halbert varken elbiseye .info çek ; sonra Dispid galiba yanlış hatırlamıyorsam ona tıkla i_katana yaz değişimi izle :).Umarım anlatabilmişimdir :(
Anladım Saol Denicem Bide Yerdeki İtemler Her 1 dk Da oTOMATİK Silicek Bir Scp Varmı sENde?
Master
59.2997
Anladığım kadarıyla arkadaş hani silahı çıkartıp sırtına takar ya o görüntüyü elde etmek istiyor galiba skirt gibi bi kıyafet yaparak.
Halloldu İşim Saolun Birtek Şu Yerdeki İtemleri otomatik silme varya bir kaç dk içine onun scp si lazım
Biraz arama yapsan bulabilirsin ;)
xDOtomatik item silme , Silme Felan Yazdım Ama Yok ?? Beceriksizim Galiba xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.