kacar7 :
2.sine Gelince Yukarıda Dedigim Gibi Server'in Sahibi Ben Olduğum için 18 Yaş Altını Kadroda Gormek İstemiyorum Bunda Tartişilicak Bi Yanda Göremiyorum ? İstedigin Kadar Efendi Ol Bişi Demiyorum Çok Saygılı Bir İnsansindir Belki Ama Yaş Tutmuyorsa Bizim Takımda Değilsin Demektir Bu Konuyu Tartişmayalim Daha Fazla Bence..

18 Yas Altini Kadroda Tutmuyorum Demissin Playerlarin Bir Cogu 13 ila 18 Arasi Onlarida Alma O Zaman O Server'a
-Takim Dedinmi ?
Player'da Girer Isin Icine

Nese Insallah Aradigini Bulursun...
10 aralık 1990 kmligimin resminide koyarım istiyorsan..Ben bi teklifte bulundum aylık 50 ytlmi alırım anlaşmada imzalıcaksın server kapanana kadar işimi eksiksiz yerine getirdigim sürece ücretimi alırım yoksa mahkeme. haklarımız var 2mizde 18 den büyügüz dimi :) kabul edicekmisin bu teklifimi?
Para İnan Benim İcin Sorun Olmaz. Ama Kadromuzda Görucegimiz Eleman Sen Değilsin Arkadaşim Teşekkurler.
cocugu olmayanlar sphere acmasınlar gibi bişey :)
kacar7 : Hepiniz 18 den kucuksunuz anlaşılan yalniş yere konu açmışım kolay gelsin =)
Peki. sanki sen çook büyüksünda 19
Arkadaş kendi staff kadrosuna adam arıyor size niye bu kadar dert oldu ? Bırakında adam istediği gibi arasın..
Sodom : Arkadaş kendi staff kadrosuna adam arıyor size niye bu kadar dert oldu ? Bırakında adam istediği gibi arasın..

anlatamassın haci malesef.. yorulma bu kadar anlamamakta ısrar eden insanlara anlatmakta israrci olamicagim..

peki o kadar guveniyorsaniz kendinize hazir pvp sphere iniz vardir gelin birlikte surelim o zmn benimle iletişime gecin serveriniza bi bakim. script ve istemiyorum sadece client ile giriş yapip goz gezdiricem. hadi bakalim

[email protected]

Bu konu kacar7 tarafından düzenlendi(2009-12-31 20:19, 14 yıl önce)
Üzgünüm ama söylemek zorunda hissediyorum kendimi.Arkadaşın yazdığı laflarda size giren veya çıkan birşey varmı? Niçin bukadar celalleniyorsunuz? İsterse 50 yaş ve üzeri ister bir insanı bu kadar aşağılama hakkını nerden buluyorsunuz? Sizin şuan yaptıklarınızı 12 yaşındaki çocuklar yapar ve siz hala yaş derdindesiniz.Evet ben olsam bende +18 isterdim.Nedenini 50 kere açıkladım araştırın bulun.Hala direniyorsunuz 12 yaşında olupta 18 yaşından daha olgun davrananlar var.Yahu sizin dediğiniz nadiren çıkar devlet bile reşit olmayı +18 bile belirlemişken daha neyin davasındasınız.Önceki yazılarımı okuyun..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.