Selamlar Deneyimli bir world builderım bilgisayarım pazar günleri hariç en az 3 saat açıktır .

Güzel sanatlar lisesi 3 sınıf ( resim bölümü )öğrencisiyim

Yaptığım yerler...

bunlar sadece numunelik görüntülerdir...

İrtibat E-mail Adres: [email protected]

Saygılarımla ...

Yorumlarınızı Bekliyorum ...

Bu konu xenox tarafından düzenlendi(2008-10-25 20:31, 15 yıl önce)
Açıkcası hiç güzel bulmadım ama yinede emege saygı.Çok basit ve kolay şeyler diyemem ama yinede parçalar oturmamış.
Lord Brithis in kalesine benzemiş yani acıkcası bende beğenmedim :S Ama iyi şeyler çıkarabilirsin.
fountainin arkalarınıda döşersen daha güzel gözükebilir

bide sütunlar çok fason gözükmüş devamı güzel. inşallah başarılı olursun
Çok Başarılı Çalışmalar Kardeşim Tebrik Ederşm Başarılarının Devamını Dilerim...
Belki uoda alışılmamış görüntüler ama gerçek hayatda ciddi bir yer görüntüsü gibi ben sadeyi severim hoşuma gitti :utangac1
her zaman sadelikden yanayım.. başarıların devamını dilerim.
Sexy1 : Lord Brithis in kalesine benzemiş yani acıkcası bende beğenmedim :S Ama iyi şeyler çıkarabilirsin.
orası zaten Lord British'in kalesi :)
dikkatli bak cranos lord britishin kalesi degil orasi
1. map e bak green acreste bir yere yapmis
2. cok degisik
Lord British kalesi ile alakası yok zaten ^^ '
Bunlar Profesyonel World Builderlik Gerektiren işler değil benim world build ile çok alakam olmasada bunun aynısını yaparım zamanımı bile almaz :)
eleştirileriniz için teşekkürler :) yorumlarınıza açığım istedeğiniz yorumu yapablirsiniz !!
güzel :D
Marlock : Bunlar Profesyonel World Builderlik Gerektiren işler değil benim world build ile çok alakam olmasada bunun aynısını yaparım zamanımı bile almaz :)

+1 :) yinede o zamana yazık...
Some On niye yazık olsun :) Açılıcak bir serverımız var ve biz bunarı playerlar için yapıroum Uo Admin +1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.