Merhaba ArkadasLar uzun Süredir Bu serwer açma beya staff olma islerine ara vermistim ama yardım lazım olan verya staff arayan arkadasLara yardımcı olabilirim nedenmi güvenilirim terbiyeliyim sayqılıyım yasım 17 yani word builder de çok iyiyim scripte yani işte %45 felan yani Her türlü iş qelir elimden clinet site vs haric ulasmak isteyenLer [email protected] Lütfen Projesiniz Hayata geciricek güveniLir ve saLam ekibi oLan arkadasLar ekLesin saniyesinde açılıp kapanan serwerLara emek vermek istemiyorum kaLıcı ve calıntı olmayan bi serwer istiyorum...

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2009-11-11 23:50, 14 yıl önce)
çok iyi oLur bide ayran dostum ben bos serwerLarda taqıLmadım bos serverlarda acmadım rahat ol kasma kendini xD prizola acıLı oLsun içinde tursuda oLsun... xD
L - w - q - takıntın mı var?. Bence ilk önce yazış sitilin değiştir daha sonra talep et.
burakk : Merhaba ArkadasLar uzun Süredir Bu serwer açma beya staff olma islerine ara vermistim ama yardım lazım olan verya staff arayan arkadasLara yardımcı olabilirim nedenmi güvenilirim terbiyeliyim sayqılıyım yasım 17 yani word builder de çok iyiyim scripte yani işte %45 felan yani Her türlü iş qelir elimden clinet site vs haric ulasmak isteyenLer [email protected] Lütfen Projesiniz Hayata geciricek güveniLir ve saLam ekibi oLan arkadasLar ekLesin saniyesinde açılıp kapanan serwerLara emek vermek istemiyorum kaLıcı ve calıntı olmayan bi serwer istiyorum...

Seninde ultima-strike'da 35 tane account'un olmuş be.
Ultio : yanına da kızarmış pirzola istermiydin?

illa laf sokacan demi Lucretius bu duruma el atsa iyi olcak birisi staff olcam diyince hemen basıyosunuz lafı.

bu arada burak kardeş aradığın sunucuyu inş. bulursun
Serkan biz bu işe yıllarımızı verdik.. Karate salonunda efekt yazıyodun sende :):)
tabi canım yıllarını verdin diye kral sen oluyorsun dimi ne bu artistlik duygusu ya? adamı tanıyormusun ? hayır bi kere yazı stili seni enterese etmez. Hosuna gitmiyorsa okuma illa cevap yazmak zorunda degilsin seni böyle bi zorunlulukta bırakan kimse yok:) üstelik yıllarımı verdim diyorsun eğer gercekten yıllarını vermiş olsaydın ultima online nin %90 ı nın saygıdan ve hoşgörüden geçtiğini bilirdin ama bunların % 10 unu sende göremiyorum. Üstelik biliyorsun diyede madalya takmıyorlar sana:) ha takıyorlarsa söyle bilelim ki kimse sana yıllarca uğraş da gel sonra laf sok da demedi dimi. :) hadi işine:)
arkadasLar ben bu üyelik i ilk defa kullanarak yazdım bunu arkadasın bu ama üsütme word builder tanımam oyun içi her türlü zırtı pırtı bilirim scirpte sistem yaparım tek tük futboll sistemi binek resleme sistemim war kendime ait yarısmalar war
Ben bir yetkili alırken neye dikkat ederim biliyormusun türkçe'sine ne kadar doğru kullandığına olgunluğuna ve bilgisinin düzgünlüğüne doğruluğuna yok %45 Script %übermilyon world build ile olacak iş değil bu.
Ben bu güne kadar yetkili olduğum veya açtığım bütün sunucularda yetkili alırken Türkçe kullanımına aşırı derecede dikkat etmişimdir. Şu kadar sene staff olması şunları biliyor olması veya bir staffın script bilgisinin olması zarardan başka bir şey değildir. Oyun içi olayları bilmesi page bakması için yeterlidir. Öğreneceği 3-5 komut [ .pg .info .mtele .add .xedit ] page bakmasında yardımcı olacaktır. Başka da bir şeye ihtiyacı yoktur. Benim adminimden beklentim script yazması yada değiştirilmezleri değiştirmesi değildir. Etkinliklerde bulunması , online süresi olup page bakması , düzgün bir anlatım sitilinin olmasıdır ( belki biraz forumda yönetim bilgisi ).
burakk : arkadasLar ben bu üyelik i ilk defa kullanarak yazdım bunu arkadasın bu ama üsütme word builder tanımam oyun içi her türlü zırtı pırtı bilirim scirpte sistem yaparım tek tük futboll sistemi binek resleme sistemim war kendime ait yarısmalar war
Aradığın sunucuyu bulman dileğiyle...
Ancak şunları da söylemeden edemicem..
Benim bir lafım vardı çook önceler s-w acıldığı zamanlar imza olarak kullanıyordum..
Her duvar diken kendini w-b sanmaya başladı..

Üstüne alınıp alınmaman beni ilgilendirmez. Başarılar kardeşim ;)
Arkadaş ilk mesajında " ve saLam ekibi oLan arkadasLar ekLesin" demişte bizim serverde
sosis ve sucuk ekibi var olurmu :D
Nolur bize staff ol :p:p:p:p
Ultio : Serkan biz bu işe yıllarımızı verdik.. Karate salonunda efekt yazıyodun sende :):)

la sen kimdin çıkaramadım :D:D
Override :
Ultio : yanına da kızarmış pirzola istermiydin?

illa laf sokacan demi Lucretius bu duruma el atsa iyi olcak birisi staff olcam diyince hemen basıyosunuz lafı.

bu arada burak kardeş aradığın sunucuyu inş. bulursun

Bu sitenin kurucusu belki Lucretius olabilir ancak diğer yetkililer bende olmak üzere siteye emek veriyoruz ve sadece Lucretius'tan yardım istemen beni üzdü. Ayrıca "Şikayet Et" sekmeleri Lucretius tarafından yetkililerin işlerini daha iyi yapmaları açısından eklenmiş yardımcı site alternatiflerindendir kullanmanızı şiddetle öneriyorum.

Ayrıca diğer labuali arkadaşlarada sesleniyorum. Hiç kimse anadan doğma profesyonel veya hareketlerine dikkat eden bireyler olarak dünyaya gelmemişlerdir. Kişi yaşadığı toplum ve çevreden çok etkilenmektedir, özgür bir ülkede yaşıyoruz ve Türkçe'yi doğru kullanma yolunda destekleyen bireylerden biriyim ve elimden geldiğinde Türkçeme önem gösteriyorum ama bir Türk olarakta insanlığıma dikkat ediyorum ve insanları amaçsızca veya gereksiz eleştiri olsun diye eleştirmiyorum. Cümlelerimi kurarken eleştirilerimi yapıcı olması yönünde kullanmayı tercih ediyorum.

Son olarak konu başlığı sahibine birkaç sözüm var. Ultima Online oyunu herkes tarafından bir oyun veya eğlence kaynağı olarak gösterilsede asıl amacı, açan kişilerce eğlendirmeyi amaç olarak benimsemiştir. Yapılan her çalışmada, oyunculara sunulan her hizmette profesyonellik ve eğlence bir arada tutulması gerektiğine inanıyorum. Profesyonellikten kastım Türkçemizi, Atatürkün bizlere bıraktığı değerlere sahip çıkmamız gerektiğidir. Oyun oynuyoruz sonuçta belli bir yaş sınırı yok isteyen herkese açık bir oyun. Sen bu oyunda bazen 10 yaşında ki bir bireye hizmet ederken bazende 30 yaşında ki bir bireye hizmet edebilirsin. 30 yaşındaki kişi senin Türkçene gülüp geçerken 10 yaşında ki çocuk senin Türkçene özenebilir ve böylece asıl sahip olduğumuz değerleri kaybederiz. Unutma dediğim gibi bu bir oyun ve 30 yaşında kendi karakterini oturtmuş insanların azınlık olduğunu unutmamak gerekir, 10 yaşında olanlar sunucuda çoğunluk oluşturur. Bu yüzden bir işe kalkışmadan önce kendinizi profesyonel olarak nitelendirmeniz gerekmekte. Amaç zamanında aldığımız, yaşadığımız eğlence ortamını biraz olsun yeni oyunculara yaşatmaktır.

Unutmamalıyız ki oyun her zaman oyun değildir. Bazen oyun sandığınız şeyler gerçek olabilir.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.