Arkadaşlar Yeni Açılıcak Olan Serverimize Deneyimli Tecrübeli Stafflar Alınıcaktır İletişim İçin |>Tıklayın <|Msn Adresini Ekledikten SOnra Bizimle İletişime Geçin Msn Üzerinden Daha Detaylı Bilgi Verilicektir.
Aradiginizi Bulaniz Dilegiyle boL Şanslar . . .
Teşekkürler.
ExXx : Teşekkürler.

her yerin reklam kokuyor :) meseleğin nereden oldugun falan :)
:yes
Kadro olarak mı arıyorsunuz tekil gelemiyormuyuz?
stafflar alınacak diyor bu zamana kadar kadrolu staff alan hiç görmedim :) tabi ki deneyimli olan herkesi alıyor orda öyle yazıyor..
Eleştiren Arkadaşlar Siz Daha İyisini Yapasıya Kadar EN İYİSİ Bu :)
Bulursun inşallah kadronu. Ama söylemeliyim staff arayanı gördüm de kadro arayanı ilk kez görüyorum :P
berkanu : stafflar alınacak diyor bu zamana kadar kadrolu staff alan hiç görmedim :) tabi ki deneyimli olan herkesi alıyor orda öyle yazıyor..

Kemal sunalın bir filminden vardı sıraya geçiyorlardı seçip kamyona bindiriyorlardı sen sen sen :D
siz sitenizdeki o yazılarla mı deneyimden bahsediyorsunuz?
Novice
-0.500001
G-String : siz sitenizdeki o yazılarla mı deneyimden bahsediyorsunuz?

Kesinlikle Katılıorum Bir PP Shardda Acti Olsun Diye Briti Kapatıp Mooglow Yapıolar..[Sadece Bir Tanesi]
Herkez Eleştirmiş Bende Eleştireyim :D

''Kapatıyorsunuz Die Açıklayayım ''

bunu düzeltin arkadaşım ''die'' diye birşey yok ''diye'' diye birşey var :D

Neyse Eleştirmek Değil Hatanızı Söylemek İnşallah Aradığınız Kriterleri Bulursunuz..
Arkadaş Burada Deneyimli Kadro Aramakta Eleştiriye Gerek Yok Nasipse Bulur Zaten. :)
Arkadaşlar Şimdi Sitedeki Yazıyla Bizlerin Aradaığı Staff'ın Ne Alakası War Ayrıca Moonglow Fikrinede Saygı Duymanızı Beklerdim Ama Neyse...Ayrıca Bazende Farklı Tatlar Tatmak Gerek

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.