Öncelikle merhabalar arkadaşlar 6-7 aydır zaman buldukça kafa dağıtmak ve unutmamak amaçlı scriptlerini kodladığım serverımın artık sonuna geldik.Tamamen hazır tek eksiğim yardımcı arkadaşların olmaması biliyorsunuzki tek kişi bazı şeyler denenmiyor multi clientlede bir yere kadar.Herşeyimiz hazır Makinamız Sitemiz Spheremiz reklam bütçemiz özel connectorümüz.Tek eksiğimiz yoldaş olucak dertleri sorumlulukları bölüşücek birilerinin olmaması şu anda kadromuz 3 kişi , benim dışımdaki 2 kişi malesef yaz sezonuna girdiğimiz için işlerine daha fazla önem vermek zorundalar o yüzden bende bana yoldaş olucak birilerini aramak için burada konu açmak istedim.

Kadromuza alacağımız kişilerde aranan kriteller falan diye sanki seçmece karpuz alır gibi muamele göstermek istemiyorum.O yüzden skype adresimi vereyim sizlere ekleyin konuşalım eğer düşüncelerimiz uyuşursa kısacası bir uyum sağlarsak aramıza katılın sizde artık biz olmuş olun.

Skype adresim : redcoatx ( Profil resminde tipsiz saçma sapan bakışlı olan şahsıma ait fotoğrafım vardır :) )

Çok eminimki bu çok yorum gelicektir bu ne arkadaş herkes yetkili arıyor staff arıyor falan diye , o arkadaşların mesajlarını görmezden geliceğimi ve herhangi bir şekilde polomiğe girilecek mesaj atmıcağımı şimdiden belirteyim sonradan atmayınca farklı düşüncelere kapılmasınlar.Ben yetkili staff aramıyorum , bana yoldaşlık edicek arkadaş kardeş dost gibi olabileceğimiz kişileri arıyorum..

Bu arada staff ararken bazı kritalleri olduğunu gördüm forumun onun için şu 2 kritelin fotoğraflarını göndereyim kurallarıda çiğnememiş olalım..

Sanal Bilgisayarımızın Özellikleri :

Sanal bilgisayarımızın hız testi :

Saygılarımla Redcoatx.
Aradığını bulman dileği ile.
Redcoatx : Öncelikle merhabalar arkadaşlar 6-7 aydır zaman buldukça kafa dağıtmak ve unutmamak amaçlı scriptlerini kodladığım serverımın artık sonuna geldik.Tamamen hazır tek eksiğim yardımcı arkadaşların olmaması biliyorsunuzki tek kişi bazı şeyler denenmiyor multi clientlede bir yere kadar.Herşeyimiz hazır Makinamız Sitemiz Spheremiz reklam bütçemiz özel connectorümüz.Tek eksiğimiz yoldaş olucak dertleri sorumlulukları bölüşücek birilerinin olmaması şu anda kadromuz 3 kişi , benim dışımdaki 2 kişi malesef yaz sezonuna girdiğimiz için işlerine daha fazla önem vermek zorundalar o yüzden bende bana yoldaş olucak birilerini aramak için burada konu açmak istedim.

Kadromuza alacağımız kişilerde aranan kriteller falan diye sanki seçmece karpuz alır gibi muamele göstermek istemiyorum.O yüzden skype adresimi vereyim sizlere ekleyin konuşalım eğer düşüncelerimiz uyuşursa kısacası bir uyum sağlarsak aramıza katılın sizde artık biz olmuş olun.

Skype adresim : redcoatx ( Profil resminde tipsiz saçma sapan bakışlı olan şahsıma ait fotoğrafım vardır :) )

Çok eminimki bu çok yorum gelicektir bu ne arkadaş herkes yetkili arıyor staff arıyor falan diye , o arkadaşların mesajlarını görmezden geliceğimi ve herhangi bir şekilde polomiğe girilecek mesaj atmıcağımı şimdiden belirteyim sonradan atmayınca farklı düşüncelere kapılmasınlar.Ben yetkili staff aramıyorum , bana yoldaşlık edicek arkadaş kardeş dost gibi olabileceğimiz kişileri arıyorum..

Bu arada staff ararken bazı kritalleri olduğunu gördüm forumun onun için şu 2 kritelin fotoğraflarını göndereyim kurallarıda çiğnememiş olalım..

Sanal Bilgisayarımızın Özellikleri :

Sanal bilgisayarımızın hız testi :

Saygılarımla Redcoatx.

Öncelikle hayırlı olsun yalnız şunu belirtmek isterimki hevesin kırılmasın ama açacaksan sunucuyu çok fazla ümit bekleme derim kendin üzülürsün he ama çok ilginç fikirlerin olup sunucuna yansıtırsan bir nebze belki beklediğinin karşılığını alabilirsin ama klasik sistemlerle açarsan üzülen taraf sen olursun şimdiden Hayırlı Olsun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.