''Çhok Alaqası War'' arkadaşım,

Ultima'nın zaten görümcesine kadar uzandınız artık onu hor görmüyorumda, sağlam kalan bir türkçemiz var bari ondan uzak durun.
Novice
-0.500001
ExXx : Arkadaşlar Şimdi Sitedeki Yazıyla Bizlerin Aradaığı Staff'ın Ne Alakası War Ayrıca Moonglow Fikrinede Saygı Duymanızı Beklerdim Ama Neyse...Ayrıca Bazende Farklı Tatlar Tatmak Gerek
Briti Kapatmak mı Farklı Tat Dedigin Bikere Uonun Asıl Zevklerinden Biri Britin Baskent Olmasıdır..Sen Acti icin Kapatmıssın Eger Diosan Acti Britte Olmasın Serp Ve Delu da Cok Guzel Action Olurdu Ozellikle Eski *******da(Oynayan Bilir) Yani Actiyi Tasımak icin Sehir Kapatılmaz Hemde Sıradan Bir Sehirde Diil

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-02 10:08, 14 yıl önce)
8)
millet burda sunucusunun reklamını yapmıyor, eleştirininde yeri burası değil. yetkili arıyorsa ilgilenen arkadaşlar yazmalı.
Evet.
G-String : ''Çhok Alaqası War'' arkadaşım,

Ultima'nın zaten görümcesine kadar uzandınız artık onu hor görmüyorumda, sağlam kalan bir türkçemiz var bari ondan uzak durun.

Bu konuda nirşey söyleyeceğim.Bende alışkanlık türkçemi elimden geldiğince iyi kullanıyorum ama bazen sağda solda hatta türk dil kurumunda görüyorum dilinize sahip çıkın diye ya eurovisionda kaç yıldırr ingilizce şarkı söylüyoruz artık yabancı dil bizim türk dilinin yerni alıyor ve hala türkçemizi doru kullanın DİOLAR pehh :no
Valla sağlam kadro bulsam been acardım :)
Arkadaşlar uzun süredir sadece forumu izliyorum. Ama yazmadan olmayacak. Neden herkes her kelimenin baş harfini büyük yapıyor ? Ultima online dünyası insanları şizofreniye mi sürüklüyor acaba :)
Novice
-0.500001
berkanu :
G-String : ''Çhok Alaqası War'' arkadaşım,

Bu konuda nirşey söyleyeceğim.Bende alışkanlık türkçemi elimden geldiğince iyi kullanıyorum ama bazen sağda solda hatta türk dil kurumunda görüyorum dilinize sahip çıkın diye ya eurovisionda kaç yıldırr ingilizce şarkı söylüyoruz artık yabancı dil bizim türk dilinin yerni alıyor ve hala türkçemizi doru kullanın DİOLAR pehh :no

1.'si Ingilizce Sarkı Solemek Bizim Elimizde Olmayan Birsey Ayrıca Eurovision'da Ing Sarkı Soliyince Dilimizin Biyere Gittigi Yok; Bazı Kisiler ing Sarkı Solememizi Emredior Onlarda Solior Ama Unutmayalım Ki Dilimize,Dinimize,Özümüze Sahip Cıkacak Kisiler Biziz Baskaları DEIL!! Yani Onlar ing Sarkı Solio die Turkcemizi Bırakıcak Deiliz Demi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.