Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Eski bir oyuncu olarak Eski tarzda bi server kuruyorum. hani şu jan jansız işlerden
zaten bildiğiniz üzere artık sphere tabanlı oyunların oyuncuları genelde eski oyuncular ve özlemleride hep eski tarzda oynanan oyun. böceğe binmek veya admin gibi gezen tiplerden nefret ediyorlar. :) Bunları anlatıyorum ki bu özlemi yaşayan yaşları biraz büyük olan tercihim tabikide ama yaş konusunda bi sınırlamam yok böyle bir serverı üstlenecek kişileri kadromda görmek isterim.

Server Sphere tabanlı dediğim gibi Power Play bi sunucu. Abartıdan uzak olucak kesinlikle. Hiç bir klass ta dengesizlik olmaması eşit olması en önemlisi. silahlardada aynı şekilde, item ve npclerde de can sıkıcı şeyler yaşatmamak istiyoruz.

Maddiyat kısmında sıkıntı yok. Serverın herşeyi hazırlanıyor tamamen hazırlanmadan asla açılmıyacak. daha çok yolumuz var yani bu arada tanışmak için veya serverı benimseyen arkadaşlarla fikir alışverişi için worldu dizerken yardımlaşma için vs.. özelden msj atmanızı bekliyorum. konuşalım tanışalım sayfaya saçma sağan tartışma konusu açılcak şeyler yazmazsanız sevinirim.
Herkez böyle konu açıyor ama hiç birşey olduğu yok nedense anlamadım gitti.
adam bide not yazmış sonuna boş yere yorum yazmayın dıye işte Anlıyana.

aradıgını bulman dilegiyle kardeşim bu zamanda zor ama inşallah bulursun.
testosteron : Eski bir oyuncu olarak Eski tarzda bi server kuruyorum. hani şu jan jansız işlerden
zaten bildiğiniz üzere artık sphere tabanlı oyunların oyuncuları genelde eski oyuncular ve özlemleride hep eski tarzda oynanan oyun. böceğe binmek veya admin gibi gezen tiplerden nefret ediyorlar. :) Bunları anlatıyorum ki bu özlemi yaşayan yaşları biraz büyük olan tercihim tabikide ama yaş konusunda bi sınırlamam yok böyle bir serverı üstlenecek kişileri kadromda görmek isterim.

Server Sphere tabanlı dediğim gibi Power Play bi sunucu. Abartıdan uzak olucak kesinlikle. Hiç bir klass ta dengesizlik olmaması eşit olması en önemlisi. silahlardada aynı şekilde, item ve npclerde de can sıkıcı şeyler yaşatmamak istiyoruz.

Maddiyat kısmında sıkıntı yok. Serverın herşeyi hazırlanıyor tamamen hazırlanmadan asla açılmıyacak. daha çok yolumuz var yani bu arada tanışmak için veya serverı benimseyen arkadaşlarla fikir alışverişi için worldu dizerken yardımlaşma için vs.. özelden msj atmanızı bekliyorum. konuşalım tanışalım sayfaya saçma sağan tartışma konusu açılcak şeyler yazmazsanız sevinirim.
özelden pm attım bi bakın dilerseniz.

Bu konu Garret tarafından düzenlendi(2013-05-01 21:11, 10 yıl önce)
G-Defender : Herkez böyle konu açıyor ama hiç birşey olduğu yok nedense anlamadım gitti.
Herkes*

Ayrıca herkes böyle konuşuyor ve konuşanların hepsi dediklerini yapıyor. Eski tarz da sunucu açıyorlar ancak bu seferde oyunculara sistemler bilindik klişe geliyor. Çok tutarsız oyuncu kitlesi var.

Arkadaşa da başarılar dilerim.
dedik ama illa birileri hiç onlarla konuşmasanda tartışcak bişielr arıyorlar forumların özelliği bu yapcak birşey yok. herneyse belkide o istediğin için bi türlü güzel server karşısına çıkmadığı için isyanını dile getirmiştir. Sistemler klişe olsun sonuçta +15inde bi özelliği olck unicornunda. eğer serverda devamlılıgı esas alırsan sanıyorumki o kitlede gruplaşmalar guildler ve actionlar sayesinde zevkli bir hal alıcaktır. hep beraber görücez.
Bu zamana kadar efendılikten habersız olan lar konu dagıtmayı tercih ediyorlar [ Hırsızlık ] [ Hakaret ] [ Suclama ] [Hacker] [ Özenti ] Ne Ararsan var
olcak bakalım az kaldı herşey hazırda sorunsuz olsun istiyorum o yüzden acele etmiyorum
Aradıgını Bulman dilegi ile kardeşim sen bakma kımsenın lafına duzenle sunucunu ac.
İnşallah bulursun aradığını millete göre hareket etme sakın başın çok ağrır
Birgün Player arıyorum diye Topic Açılacak inanıyorum!
Benı guldurdun allahta senı guldursun :)
Fream : Birgün Player arıyorum diye Topic Açılacak inanıyorum!
Türkiyede Uo Öyle Bi Hale Geldiki Bigün Onuda Yazarlar :D
şuan zaten aranır durumda değilmi. devam eden server yok hepsi kapanıyor
Fream : Birgün Player arıyorum diye Topic Açılacak inanıyorum!

yüzyıllardır kullanılan reklam vermenin bir diğer adı değil midir bu? :) ben bile düşünmüyor değilim olympus uo tarzında..

olympus ta büyüdük biz..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.