Oncelıkle Herkeze Merhaba Demek İstiyorum Baslıktada Belırttıgım gıbı Gunduzlerı Onlıne Olabılecek Ultimanın Sadece Bır Oyundan İbaret Oldugunun Farkında olan Deneyımli Staff Arkadaslara İhtiyacımız Var İlgilenen Arkadaslar İcin [email protected] Simdiden Tesekkurler
Arkadaşım neden 40 tane topic acıyosunuz anlamıyorum sizi ya. Zaten açmışsınız 1 tane 2 ye ne gerek war ???
bu adamın bir tane daha topicini göremedim tek topic değil mi ?
Banned
-3
Yok bu deişik biri gibime geliyor :)
acece2 : Arkadaşım neden 40 tane topic acıyosunuz anlamıyorum sizi ya. Zaten açmışsınız 1 tane 2 ye ne gerek war ???

araştırma yapmanı tavsiye ediyorum gereksiz yere kalp kırmayınız.
bu başkası sanırım :)
Umarım aradığını bulursun.
acece2 : Arkadaşım neden 40 tane topic acıyosunuz anlamıyorum sizi ya. Zaten açmışsınız 1 tane 2 ye ne gerek war ???

Agzı Olan Konusuyo
Bence daha uzatmayın,arkadaşın online süresi yüksek bir takım arkadaşına ihtiyacı varmış bu konu ile ilgilenenler özel mesaj ile veya buradan ulaşsın eleştri yapıcak olanlarda ya söyleyecekleri şeylerden emin olsunlar yada bi zahmet çenelerini tutsunlar yeter artık her konuda böyle mesajlar.
Daha öncesini ben açmıştım bu arkadaşı tanımıyorum sonuçta farklı oluyor araştırmadan yargılama yapmayın... !
Gereksiz yorum yapanlar için son inkazım aksi taktirde, -1 Uyarı vereceğim.
Gereksiz diye kastetdiğiniz ben mi oluyorum acaba ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.