Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar Bİr Haftadır Uraşıyorum Bir Türlü Beceremedim El Atarsanız Olucağına İnanıyorum.

Şidi Ben Dragon Map editörünün içindeki mapı açıyorum Mapın ölçüleri doğru Paintte Kafama Göre Bir Harita Çiziyorum Daha Sonra map editöünü açıyorum
map files yazan yere map0.mul u koyuyorum bmp files yerinede yaptığım haritayı start diyorum şu yazı çıkıyor

'00' is not a valid integer value.

Bir Türlü çözemedim Bir El Atarsanız Şimdiden Tüm Çaba Gösterenlere Teşşekür Ederim.
aynı sorunu bende yaşadım yardım eden olmayınca bende bıraktım sosaria haritasına devam =)
Bende 1 Haftadır Uraşıyorum Ama Bir Çözümü Vardır Arkadaşım Bilenler Bir El Atas.
renkleri paletten seciyorsunuz degilmi?
Evet Neden Sordun?
renklermi uyuşmuyor acaba ama o iş imkansız işte çünkü ben dragon map editöre göre hazırlanmış bir harita resmi indirdim netten ...
Olabilir Ama Nasıl Düzelticez? Kimsenin bir Bilgisi Yokmu?
ben haritayı sorunsuz yapıyorum.. ama bende düz bir ormanlık oluşuyor nedenini anlamadım :S bilen varsa söylesin..
Kaankha Nasıl Yapıyorsun hAritayı? Anlatırmısın Açık Açık
Adept
4.3
Ilk sorun için:

Sorun renkler değildir büyük ihtimalle, dragon scriptlerinden kaynaklanıyordur.

Bitmap to Map seçeneğini yaptığınızdan emin olun.

Map to Bitmap haritaların çoğunu çeviremeyecektir, çünkü yapıldıkları değerler farklıdır çoğunun.

Kaankha:

Tamamen, renk sorunu. Photoshop kullanmanı öneririm, Paint renkleri bozuyor.
Bite Map To Map Nasıl Yapıcaz
Adept
4.3
Dragon.exe'de button var?
Kardeş Benimki Değişikmi Acaba Sadece Map files bide bmp files var bide srtart butonu boşkada bişey yok ?
Adept
4.3
Epey eski gibi seninki...
linki warsa verirmisin Neran...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.