merhaba arkadaşlar ben kendim öğrenmek için bi sphere server kurdum bi kaç karkadaşla kendi aramızda oynuyoruz öylesine ama ben birşey sorcam bu çar editleme nasıl yapılıyor ? şimdi eminim bunun iyi birşey olmadığını ve yapmamam gerektiğini düşüneceksiniz haklısınızda ama bu sadece arkadaşlarımla öylesine alıştırma yaptığımız bi sunucu olduğu için kasmakla uğraşmak istemedik ama editlemeyide bilmediğimiz için sizlere bi soralım dedik yardımcı olursanız sevinirim
genelde item verirsin i_katana_vanq vs yada eger ileri düzey edit olsun istiyorsan skillerini 100 degilde 150 yapabilrsin ancak egeer dedigin olay editin b*kunu cıkarmaksa
once item verirsin
.xallskills 10000
.xstr 1000
.xdex 1000
.xint 1000 dersin
veee tabikide söyleyecegim :D eşit oyun en güzel oyundur!... edit iyi bişi degildir kendine yapyıorsan onlarada yap :D
şimdi bu konuyu açtın ama birazdan yorumlarda bu sunucuda bu edit böyle böyle derlerlerse şaşırmam :)
haha hemen yazıyım ozaman imzamdaki sunucuda edit vs yok sakın yaptıgımı düşünmeyin biliyorum diye :D
teşekkürler peter çok yardımcı oldun gerçekten haklısında eşit oyun en güzel oyundur bu yaptığım sadece kendi kurduğum oyunda olacağından kimseye bi zarar gelmez ki zaten gerçek bi sunucu kurmayı düşünmüyorum altından kalkamam tekrar teşekkürler.
PeterJoseph : haha hemen yazıyım ozaman imzamdaki sunucuda edit vs yok sakın yaptıgımı düşünmeyin biliyorum diye :D
suçlusun sanırım direk savunmaya geçtin suçlu olmayan bu kadar savunma yapmaz ;=)
edit güzel şey =) (sicilime işleyin :D )
.edituleynbunlar yaz olur spherenin insiyatifine bağlı olara k:D
edit basmak bir sanattır :)

edit olmak paha biçilemez
murizh :
PeterJoseph : haha hemen yazıyım ozaman imzamdaki sunucuda edit vs yok sakın yaptıgımı düşünmeyin biliyorum diye :D
suçlusun sanırım direk savunmaya geçtin suçlu olmayan bu kadar savunma yapmaz ;=)
Yok asla :D sunucuyu actıgımdan beri player accsi olarak girdigim tek acc "fatihdeneme" hiç birşekilde basmıyorum :D bastırtmıyorum
*ıyy ni anda aklıma tam üstüne bastın kaldır ayagını esprisi geldi :D
asdas :)
Ben bi keresinde edit görmüştümm ; yaa yaaaaa ..
-

Bu konu Lydia tarafından düzenlendi(2015-05-10 18:20, 8 yıl önce)
asdas ne çok yalancı varmış yaw zamanında baslayan cümleleri yazanlara o zaman sorsaydık "ne diyon sen yaw bizim serverde edit olmas kadromuz süpper" cevabını alırdık şimdi zamanında basmıstım cevabı geliyor :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.