Arkadaşlar ben ultima hayatıma yeniden başladım 2 ay oldu başlayalı ben bir Sphere kurmak istiyorum fakat hangi sürüm daha iyidir hangi client kullanayım bunları hatırlayamıyorum.Bana en sorunsuz en düzgün Sphere ve Client versionu söyleyebilecek warsa çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler
56b+ 2.0.3 :D
bunların burda linki varsa atarsan sevinirim be kardeş :)
Sphere 56b Buradan İndirebilirsin.

Client 2.0.3 ' de Buradan İndirebilirsin.
Madem 2.3 iyi diyorsun niye 6x sürümleri çıkıyor?
5.0.3 kullan
MtHan : Madem 2.3 iyi diyorsun niye 6x sürümleri çıkıyor?

Bilmem niye çıkarıyor hiç düşünmedim herhalde ben bunu !

Ben sadece arkadaşımızın yeni başladığından dolayı onu önermiştim. Tabi dilerse o 6x'leride indirebilir.
Sphere ve AOS ile kullanabileceğiniz en iyi client 2.0.3 dür . ML versionuna sahipseniz her çıkan releasede aktif olarak bulunan clienti kullanmanızı öneririm. EA Games her ay bir çok client yayınlayabilir çünki kaynak kodları ve geliştirmeleri onlara ait . Biz sadece paketleri kullanıyoruz
Peki sphere olarak speedden hilelerden dolayı connector falan yapıyorsunuz... Peki bu eagames in oyununda yok mu? Yoksa ikisi farklı mı? Öyle ise farklar nelerdir? :D
kardeş verdiğin linkleri indirdim ama spherenin içinde eksik dosyalar var :D

LIBMYSQL.dll bulunamadı diyor?? napabilriimki ?
https://www.dll-files.com/dllindex/pop.php?libmysql

üstteki verdigim linkden dosyayı indir masaüstüne çıkar, o hata gider. k.gelsin
Master
59.2997
https://prerelease.sphere.torfo.org/files/libMySQL.dll

indir ve sphere klasörünün içerisine at düzelir.
bunuda hallettim şimdide client ile bağlanamıyorum.

sphereye account add marcus 290187 account marcus plevel 7 komutları olmuyor lütfen bir yardım acil
Şimdi arkadaşlar Sphere Server 56 b (SphereServer-0.56b-200909202024-Win32) yi indirdim LIBMYSQL.dll da içine attım Eee sever açılmıyo Tam İçerikli olarak Anlatırmısınız 56b nin içine hangi sürümün save account ve script dosyasını atmalıyım acil yardım Arkadaşlar Herkesin anlıyacagı gibi anlatırsanız sevinirim
aynı october 2007 win32 indirdiysen aynı şeyin script dosyasını indir sphere klasörüne salla ikisini.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.