Merhabalar arkadaşlar,
3rd pardi programlarını önlemek için bir bağlantı programı geliştirdim yardımcı olabilirseniz birlikte test edelim speed v.b. çalışıyor mu, client kırılabiliyormu, bağlantı programı kapatılıp sade client ile girilebiliyor mu.

Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Program www.egypt.gen.tr/files/client.rar
Önemli olan engellemek değil onaylama kısmını yapmak.
İlla taş koyucan yani benimki var parayla al diye gizli mesaj veriyor veya rakip çıkmasın diye bırak adam çabalıyor
Çok komiksin hakkatten arkadaşa gerekeni söyledim bunda taş atma ve benden parayla al gibi durum yok açık konuştum, connector yapması çok kolay yapılacak birşey'de değil bunu belirtmek isterim öyle 2, 3 aylık bir program öğrenmeyle yapılmaz tabiki bunu yapman için scripting ve editing bilgin olması gerekiyor. Birde şunu belirtmek isterim benim yorum yaptığım yerlere atlamasanız çok çok çok sevinicem ama bi bitmediniz demekten geçemicem :)
gülümse çekiyorum
Haklısın çok zor birşey o yüzden kimse uğraşmasın veya emek vermesin buna sana parayla yaptırsın ?

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-08-19 21:46, 10 yıl önce)
Bayram sen ercandan aldığın connectörün neyini yaptın ki ? Adam emek vermiş yapmış nasıl olmuş diyor hatası eksigi varmı diyor yardımcı olmak lazım hep bana hep bana zihniyeti ile biryerlere varılmaz.
Şimdi şöyle birşey söylüyüm ben 2008'den beri uğraşıyorum bişi öğrenemedım siz mi bana akıl verıyosunuz siz daha dünkü çocuksunuz o yüzden boş boş konuşuyorsunuz benim adım bayram'sa bende burdan söylüyorum bilmediğiniz şeylere yorum yapmayın benim bir bildigim var ki yorum yapıyorum siz daha connectorun conn kelimesini bilmiyosunuz çıkıp bana kafa tutuyosunuz dünkü çocuklar sizi.

Not : buda son mesajımdır. (çocuklar atlasınlar hemen yorum atmaya).

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-08-19 21:47, 10 yıl önce)
G-Defender : Şimdi şöyle birşey söylüyüm ben 2008'den beri uğraşıyorum bişi öğrenemedım siz mi bana akıl verıyosunuz siz daha dünkü çocuksunuz o yüzden boş boş konuşuyorsunuz benim adım bayram'sa bende burdan söylüyorum bilmediğiniz şeylere yorum yapmayın benim bir bildigim var ki yorum yapıyorum siz daha connectorun conn kelimesini bilmiyosunuz çıkıp bana kafa tutuyosunuz dünkü çocuklar sizi.

Lan g*t lalesi, sen daha dün abi abi edit edit diye yalvarırken biz Türkiye'deki ilk teot ve multiyi engelleyen ekibin içerisindeydik. 3-5 sunucuya bağlantı programı sattın diye havalanma, yakında patlar elinde. Birde gelmiş artislik yapıyorsun burda, önceki hesabınıda biliriz senin, yardım yardım diye açtığın başlıklarıda..

Önce adam ol, saygı gör. Vb. le yazdığın bağlantı programını da s*k bir tarafına, beş para etmez. Şu level'li sistemli ultima sunucusuna yazdığın programı kırmak 5 dakikamı almadı, anlatırım burda ekmeğinden olursun ha adam ola.

dipnot : Gökhan kardeşim kusura bakma, bu bebe çok fazla oldu, çükünü kestim bende.
G-Defender : Şimdi şöyle birşey söylüyüm ben 2008'den beri uğraşıyorum bişi öğrenemedım siz mi bana akıl verıyosunuz siz daha dünkü çocuksunuz o yüzden boş boş konuşuyorsunuz benim adım bayram'sa bende burdan söylüyorum bilmediğiniz şeylere yorum yapmayın benim bir bildigim var ki yorum yapıyorum siz daha connectorun conn kelimesini bilmiyosunuz çıkıp bana kafa tutuyosunuz dünkü çocuklar sizi.

Çocukmu ? Kardeşim senin yaptığın connectörleride gördük tutmadı fakat ercandan aldığın connectör hakları ıvırı zıvırı ile bana veya bi başkasına gelipte ben connectörden çok anlarım lafı yapma 2008den bu yana connectör yapabilirsin normal birşey yapamazsın demiyoruz ama bir başkasınada saygı gösterin connectörün conunu evet bilmem programcı değilim fakat bilseydimde diğer programcı arkadaşların yaptıkları ilede kendimi övmem.

Burada gelip o adama yardım edecegine laf kalabalıgı yapıyorsun.
Ayrıyetten çocuksunuz lafını çok kullanan bi tipsin onu senin çocuk olmana ve bunu yedirememene sayıyorum.
Yahu bayram ben bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim senin kadar ötmüyorum.Git inşaat işçiliği yapıyorsun o işe devam et bilader girme bizim piyasaya.İlk okul mezunu adamlar zaten bu hale getirdi cehalet bini bir para.Eğitimsiz adamlar para için bu işi yaparsa böyle olur
Oncelikle ilginiz icin tesekkur ederim. Onaylama derken ne demek istediniz anlamadim. Bu arada speed testi yapan tetikleyicide sorun varmis arkadaslar sagolsun fark etmisler.

Bu konu hssmn tarafından düzenlendi(2013-08-20 00:41, 10 yıl önce)
Lalemi haha ne kadar güldüm ya çocuk çocuk yorum yapmışsınız gene bir kaç gün nete girmedim geç cevap yazıyorum ama şimdi şöyle söylüyüm sen kendini bişi zannediyosun o güzel'de sende yap ortaya birşeyler koy insanlar görsün daha sonra yorum yap anlatabildim mi hiç birşey bildigin yok ancak foruma konuya cevap yazarsın yapabildiklerini ortaya koy birde yok connectoru kırdım cart curt bunlar boş iş önce yap ortaya koy sonra konuşalım. Birde ben 21 yaşındayım karşındakine küfürlü mesajlar yazman hiç hoş değil. Bunları yazdığından zaten çocuk olduğun belli oluyor birde kim olduğunu bılmıyorum ama burası bir yardım platformu tabikide yardım başlığı açıcam bunda utanılacak birşey yok ki biz anamızın karnında öğrenmıyoruz herşeyi araştırıyoruz senin gibi lale demeyle olmuyo malesef.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.