Merhabalar,

Konu basligini kisa tuttuk konu icerigini duzenli bir sekilde acmak isterim.

Ultima online camiasinda ne kadar server geldi kac serveri sevdik kac yilimiz gecti yinede oynamaya devam ediyoruz eski tadi yakalamiyoruz cunku eski oyuncularimiz kalmadi onun yerine yeni arkadaslar basladi bu oyuna abilerinden ablalarindan babalarindan gorduler belkide fakat bu oyunda amacin sacma sapan itemlerle pvp mode asamasindaki serverlarin sadece binek pvpsi yapilmasiyla mutlu oldular fakat eski oyunlarin tadini alabilecekleri bir server goremediler var olan serverlarda kasmak ve eglenmek bi hayli zor item kasmasi veya skill kasmasiyla zorluk cekiliyor ben eskiden kimsenin 100 200m parasi oldugunu gormedim millet tame charinida kendi kasardi veya crafter olarak rp takilan arkadaslarimiz olurdu en babalarimiz onlar olurdu itemlerimizi onlardan temin ederdik biz onlara silah verirdik onlar bize pot veya binek gibi itemler verirlerdi sunucuda boyle bir denge vardi para ise sadece rege giderdi millet +9 silahlari pvpde hic sklmadan utanmadan olucem korkusu olmadan oynardi cunku fiyati 100kyi gecmezdi.

simdi eskiyi yasamak istiyen takim arkadaslari ariyorum

konu icerigini uzun tuttum fakat telefondan yazdigimdan sorun cikti sanirim

scp islerinden anliyan arkadaslar iki kisi olarak alinacak
client connector sistemlerinden anliyan bir kisi alinacak
gm ve seer olmak uzere 4 kisi alinacak

sizide bekliyorum ilginiz icin tesekkurler

Bu konu draw19 tarafından düzenlendi(2012-05-20 19:15, 11 yıl önce)
ben en çok ocloya kurulan young şehrini özledim :)

oyuna başladığım sunucu exile idi hatırlayan yada bilen varsa. bu şekil bir sunucu, class dengelerinin tam oturduğu bir sunucu olmalı ki eskilerde gelip yad etsin.
yaw o kadar yazi yazdik %60i cikmadi olaya bak

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.