Yanlış yerde arıyorsun..

// d4rkz

Bu konu d4rkz tarafından düzenlendi(2008-03-27 00:22, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
beni seç =)
Kadras şuan cok snirliyim seninle ugrasamıcam gereksiz post atmayın yeter ya ! ben burda dalga geçmiyorum eger benimle çalışmak istiosan adam gibi yazıcaksın arkadaşım beni hasta etme post kasmak içinde kendini kasma
World Buıld Derken Mesala Bankayı Kaldırıp Yenısını Yapmak Gıbımı..
Novice
-14.8
neden post kasayım genç ?
@tedbunny
evet canım onun gibi ama sadece bankayla bitmiyor anladın ;)

@Kadhras
birşey demiyorum lütfen bu konuya birdaha alakasız post atma tamam mı
KadhraS : beni seç =)
Bir tane başlığıda kirletmeseniz olmaz yani. Belki ilgilenen vardır!!

KadhraS : neden post kasayım genç ?
Biz de bu sorunun cevabının bulamadık ya. Senden bekliyoruz cevabını. asdasd:) gibi mesajlar yazıp göndermek ne oluyorsa.
Novice
-14.8
Adamı delirtirsiniz ya şimdi adam bir konu açmış

bir kız var kariyer yapmak içinb ir adamın yanında çalışıyor adam diyorki şifremi sen gir diyor adam diyor şifre penis kız giriyor şifreyi şifre yeterli uzunlukta değil diyor bende

dsfsdf :D diye post atıyorum sdfsdfsd derken şaşırmış oluyorum yani ok anlamışsındır umarım.
@rexos

Vallaha Ben Yaparım Aslındada Bu Aralar Vakıtımın Olup OLmucagı Bellı Degıl 5 gun Veya 1 Hafta Bos Olabılırım..Belkı Daha Uzun Sure..Istersen Ben Sslerı Koyıyım Kendı Yaptıgım Statıc Bıde Bana Nerelerı Buıldlemek Istedıgnı Soyle..Ona Gore Vaktım Olursa Yaprım..
tedbunny konuyla ilgilendign için sana teşekkür ederim mailimi eklersen konusabilirz, fisdan sanada teşekkür ederim
Ekledım Msnı Kabul Edersen Konusuruz..
hmm onay gelmedi sanırım ya yanlış yaptın yada yapamadım bana yazar mısın birde ben ekleyeyim
Msn nı Pm OLarak Attım Kontrol Edermısn..
tamam
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.