S.a Oncelıkle Arkadaslar Ultima Online'ye Geri Baslamıs Bulunuyorum 2 Yıl Once Bırakmıstm Eskı Oyunculardan Kımler Var Pıyasada Hanqı Serverlar Acıq Hala SayqıLarımla

Ulash Johanna Steinbeckh
Piyasada hanqi oyuncularmı var ?
Adept
4.3
Bunun PM üzerinden olacağını umup;

1. Türkçe'de K ve G harfleri var, kullanman dileği ile.
2. Sadece cümle başındaki ve özel isimler büyük harfle başlanır, hatırlaman dileği ile.
Silindi
Adept
4.3
@Neran Abi
1- Katılıyorum
2- Abi Benım Klavye Kullanısım Bu Alısmısım Bır Kere Sorun Olmaz Dımı... ):

@sewem
1-Gereginden Sacma Bır Topic
2-Eski Serverların Hepsi Kapandı
3-Eskı Oyunculardanda Kımse kalmadı Uo Yas Sınırı 13 - 15 Dustu
4-Bence Hıc Baslamadan yıne Bırak Uo Yu
Yas oldu 19 ozlemısım cıdden sabahlamayı oglen uo yukeldım ve Sunucu arayım dedım amentes acıkmıs orsıda cancekıyor halde neyse arkdaslar saolun
Şu zamanın Ultima Online sunucularında oynayacaksanız, şu üç hususu size söylemek istiyorum.

1) Artık hiçbir sunucu oyuncularını düşünerek değil, piyasada kendi yapacakları ün ve ismi düşünerek bu işi yürütüyorlar.

2) Sunucu sahiplerinin, kanıtı bulunmayan ve olması imkânsız durumları, sunucularını açmadan önce sitelerinden duyurup, kapattıktan sonra bahane bulup, oyuncuları yüz üstü bırakmakta üstlerine yoktur.

3) Kesinlikle ve kesinlikle, oyun içerisinde kaliteli oyuncu bulmaya çalışmayınız. Bunu yapmaya çalışırsanız size sarfedilen cümleler şunlar olacaktır, "hehe app, hehe ezik, yerse gz dışına gel lan lamer" vesaire.

Bu hususlardan sonra artık kararınızı en mantıklı şekilde kendinizin verebileceğini düşünüyorum.

Tabiki Ultima sunucularının iyi yanlarıda vardır, doğru buna birşey söyleyemem. Ancak böyle sunucular bir elimdeki 5 parmağı bile geçmez, ve bu yukarıdaki hususlar devam edersede asla geçmeyecek, hatta ve hatta daha da düşerek yok olma mektebine kadar ulaşacaktır.

Aksi bir düşüncesi olan varsa, saygı duyarım. Prim için saygı duyulmazsa cevap verilmeyeceğini düşünüyorum.
Kaliteli oyuncu ? iyi bir ortam arar,Staff açısındansa? düşünceli oyuncu kitlesi ve arkasında aranacak bi çok şey.Türkiye'nin Avrupa'ya göre ilerleme kaydetmesini geçelim,bulunduğumuz konumuda gitgide bozulduğunu görülmekte..
Arkadaşlar hepiniz guzel tamam iyi yazmışsınızda piyasa UO mu kaldı ya biri çıkıp söylesin ama lafın gittiği yerii iyi biliyor...

Misal Connection Uo

3 gün önce açıldı kastım herşeyim tamam.Can la başla çalıstım 3m yaptım bu sabah baktım server çökmüs ne ayak yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz
߀n bunların hepsine Son vericem...

Serverim Yakında geliyor.Ama ßir ortak ariyorum..$$$ Zengin ßir ortak $$$
SİZE GARANTİ DİYORUM HAYATINIZDAKİ EN İYİ RP VE PVP SERVER I OLUCAK....
Silindi
Banned
0
7.5 sene oldu eski olduğumu umuyorumda tanıyormusun ?
xLeria : ߀n bunların hepsine Son vericem...

Serverim Yakında geliyor.Ama ßir ortak ariyorum..$$$ Zengin ßir ortak $$$
SİZE GARANTİ DİYORUM HAYATINIZDAKİ EN İYİ RP VE PVP SERVER I OLUCAK....

Buyrun size canlı örnek, yukarıda yazdığım 2. maddeye bir örnek.
:) Bana ortak bulun amerikayı alırım taksitle , yürü hocam kim tutar seni :)
Alır ne diyeyim :)
Adept
4.3
Beyler ben bırakıyorum bu işleri ya.. Rakipler çok ve güçlüler artık, eskisi gibi değil valla.
David geç bunları sen artık bu piyasada bu kadar güçlü arasında yapamazsın, kendine yeni zevkler ara xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.