Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Eskilerden özellikle tanıyan ve tanımayan arkadaşlara selamlar.. Görenler pm atarsa sevinirim eskileri yad ederiz.
Neophyte
26.6001
Selam, özel mesaj bir süredir kapalı. İletişim için başka alternatiflere yönelelim, bilginize. :)
tesekkurler..
Hoş geldiniz.
hoşbulduk :)
Hg ordudan ayrıldın mı
Hoşgeldiniz.
dreadtur : Hg ordudan ayrıldın mı

Halen devam.. Hoşbulduk Norn.
uo ya geri döndüyseniz oynayacağınız sunuculara dikkat etmenizi öneririm.oyuncuların pc lerinden izinsiz veri çekenler var.

https://www.uo-developer.com/q-8859-16-haziran-2016-rof-uo-ve-ercan-connectoru-rezaleti.html

hatta sizde iyi bilirsiniz bu kişileri. etheria uo zamanında sunucunuza çamur atan insanlar.

tekrar hoşgeldiniz.

etheria gibi sunucu olsada oynasak :)
evet zaten bu yüzden girdim serverlerine bir müddet skill çalıştım. forumlarını vs takip ettim. sonuçta bir oyun platformu bu yüzden eleştiri yapmak istemiyorum ama oyuncu sayısının orjinal olmadığını görünce takipten vazgeçtim. Başarılı olurlar umarım.

Etheria benim ilk göz ağrım.. Çok şanssızlıklar yaşadık. Şimdiki teknoloji ile cepten bile takip edilebiliyor serverler.
Expert
34.0001
nexiel nerde?
Burakla uzun zamandır görüşmüyorum.. Yalovadaydı en son. Giriyor mu buralara bilmiyorum ama özledim gerçekten.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.