Arkadaslar oynadıgım bu editli serverda man adlı player editmis ve bana solemedı verdıkten sonra butun bıneklerı cıkartırken gm geldı ve o esnada bana soledı bu arada bana mare ve unı bırkactanede mustang verdı ve ben konuyu acıklaga kavusturmak ısterken ben banlandım ben solemesem nerden bıleceklerdı edit valla sucsuz insanı bıle banlatıyor acmalarını ıstıyorum cevap yazmıyorlar nasıl bır server anlamadım
Bunların yerinin burası olmadığını, defalarca söylemişlerdi sanırım.

Neyse haksız banlanmışsın ama, burda tartışılmaz :)
1) Reklama girer sunucu ismi vermek.

2) Ayrıca bu olay olduktan sonra ah edip vah edip inlemek gereksiz.Banlanabilirsin,fakat bu platforma taşımak yersiz.Biz tutupta Esten'i kapatamayız..

Yada birkaç kişi çıksa deseki dediğin sunucu şöyle böyle diye ne senın banın açılır ne de baska bisey olur.
Bırakın eger aklımda reklam gectiyse buraya yazmazdım burda yardımcı olabılecek bırılerı vardır dıye actım ama hemn teqki geldı kasmayın orda zaten ole kalıtelı bı server degıl hemde hangi topic accaksam onuda soleyın oraya acalım
Novice
-14.8
Nexima : 1) Reklama girer sunucu ismi vermek.

2) Ayrıca bu olay olduktan sonra ah edip vah edip inlemek gereksiz.Banlanabilirsin,fakat bu platforma taşımak yersiz.Biz tutupta Esten'i kapatamayız..

Yada birkaç kişi çıksa deseki dediğin sunucu şöyle böyle diye ne senın banın açılır ne de baska bisey olur.

1. Adam E... forumlarına yazmak istemiştir banlamışlardır
2. Forumlardan Banlanmamış olsa bile yazısını 2-3 kişi okurdu
3. Genellikle Sunucu Sahipleri Kendi forumlarına değil uo platformlarına takılırlar
4. Arkadaşın Buraya Bu konuyu Açmasının Nedeni Bu Konuyu daha çok kişinin görmesini istemesidir. // benim düşüncem
Ya bana baq kadlhras adam gıbı konus ole bı amacım olsa verım sıte forum adresını ordan da baq her yere yazıcam oynamayın kasmayın dıye server sahıbıımısım bılıp bılmeden konusma bıde
@Arkadaşın Buraya Bu konuyu Açmasının Nedeni Bu Konuyu daha çok kişinin görmesini istemesidir. // benim düşüncem

O sunucuda ne olursa olsun o kişinin o sunucu hakkında burda yorum yapmaya hakkıda yoktur! Beğenmiyorsa oynamaz söylediği sunucuyu bilmem ama hiçbir sunucuya iyi kötü deme hakkınıda ona kimse vermez..
Mack bırak ya.Cocuk o kadar emek vermis sinirden yazmıstır.Senin banını accagını düsünmemistir.Bırak ac cocugun banını oynasın ....

@KiLit Pls !
KadhraS :
Nexima : 1) Reklama girer sunucu ismi vermek.

1. Adam E... forumlarına yazmak istemiştir banlamışlardır
2. Forumlardan Banlanmamış olsa bile yazısını 2-3 kişi okurdu
3. Genellikle Sunucu Sahipleri Kendi forumlarına değil uo platformlarına takılırlar
4. Arkadaşın Buraya Bu konuyu Açmasının Nedeni Bu Konuyu daha çok kişinin görmesini istemesidir. // benim düşüncem

Senin düşüncen haklısın fakat burda açmak gereksiz.Ben her sunucunun forumlarını vs takip ediyorum.Yetkililer hatırladığım kadarıyla belirttiler durumu.
Ya haksız yere ban atıyornusnuz ıkı gundur page atıyorum cıkcak hynları tamelemıyorum suclu yıne benım burayya topic acarak eyw
Biz sana suçlu demiyoruz.Orda belirtmişsin fakat bir sonuca varamamışsın.Burda da acsanda aynı sonuca varacaksin
Bence Bu Konuya Artık Cewap Yazmak Saçma Konunn Silinmesini bekleyip Bişey yazmamak En iyisi.
Bu Tür Yazılmış Yazılar Belkide Serveri Kötülemek İçin Olabilir.Sonucda O Sunucuyu Acan Kişilerde Emek Sarfetmiş Ve Uğraş Göstermiş
Bug ayıp yaptıgın bız o kadar emek gosterıp kasmısız bızım hakkımız ne olacak acaba sadece onların mı hakkı var sole bana bır anayasa kurulsa uo ıle ılgılı yıne haklı ben olucam
su ultimayi bu kadar gercek hayatla baglastırmayın oyun bu ya
Oyunda emekler bosa gıdınce gercekten farkı kalmıyor saatlerce ugrastugum car bırkac sanıyede ban yıyor kolay degıl

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.