Selam arkadaşlar ben bir uo serverı düşünüyorum sizinde fikrinizi almak istiyorum eğer beğenirseniz açarım... uzun uzun anlatmaya gerek yok hemen konuya gireyim. :)

server pvp olucak sadece oyun pvp üzerine olucak hiç monster olmuycak player playerı keserse para kazanıcak
neden monster koymadın bazı playerlar ondan zevk alıyo diceksiniz ama 2 si bi arada yürümez ya 1 si olucak yada açmıcaksın.. (Bence.. :) )

Sistem olarak (bunların hepsi alan)

Death Team maç kırmızılar maviler ortadaki dar meydan da kapışıcak (atsız)

Team maç süreli pvp .. kim daha çok adam keserse ek para adama geçicek (atsız)

lootsuz pvp bildiğiniz ölünce safe alana yollayanlardan

lootlu pvp normal pvp yani..

Birde Zombie in Coming (left4 den esinlendim :D ) 20 kişiden 2 si zombie olur diğer adamları peşlerler her daldığı kişi zombie olur (alan büyük

her vurduğu adam başına para adam kurtulursa büyük para :D )

---

Vb.. şeyler sadece pvp ve eğlence için parada at almaya 9-10 özellikli item almaya özel at almaya vb. şeyleri almaya yarıcak

Yorumlarınızı bekliyorum.. =)
bu özellikler tüm pvp serverlerinde mevcut ama sen aç yinede al hevesini zaten 1 aya kapatırsın kendi kendine online olmadan zevk alamayınca
her pvp de mi var..? :D şaka mı yapıyosun zombie ve takım pvp si yok ve monstersız bi server.. :D
şuanki pvplerden monsterleri sil takım pvpsi adı başka ama var bir tek zombie yok yap onu da sen :)

ben sunucuya 1 ay ömür biçtim inşallah 2. ayı görürsün
hm yani takım pvpde var..? :D diğer pvplerle tek ortak yanı lootlu ve lootsuz alan .. :D (heryerdede lootlsuz alan olmuyo)
deathmatch turnuvaları bildiğim kdrıyla lootsuz oluyor :)
ewt takımlı deathmatch bildiğin normaldeki gibi değil ve itemleri taştan alıyosun herkes eşit olay prof.luğa kalmş .. :P
var işte tek orjin fikrin o zombie filan diyonda yap bakalım diyorum :D
;) bilerek kısa anlattım ... ;) uzun anlattmmı kimse okumaz diye aslnda çok farklı .. :)
@murizh
Lütfen arkadaşlarımızın hevesini kırmayalım.

@xenox
Bence iyi bir düşünce başarılar dilerim.
xenox : hm yani takım pvpde var..? :D diğer pvplerle tek ortak yanı lootlu ve lootsuz alan .. :D (heryerdede lootlsuz alan olmuyo)

tek başınamı düşündün, buda benim fikrim zaten :) fikir paylaşmayacağım bir daha.! Yapmak istediğimin aynısını c/p yapmışsınız buraya yuh diyoroum SİZE! Sizin bakış açınızı seveyim =)
Ben bu filmi sevmiş. Herkes birbirini aldatıyo :)
dtuncer :
xenox : hm yani takım pvpde var..? :D diğer pvplerle tek ortak yanı lootlu ve lootsuz alan .. :D (heryerdede lootlsuz alan olmuyo)

tek başınamı düşündün, buda benim fikrim zaten :) fikir paylaşmayacağım bir daha.! Yapmak istediğimin aynısını c/p yapmışsınız buraya yuh diyoroum SİZE! Sizin bakış açınızı seveyim =)

ultima artık çalıntı dünyasına dönmüş iken ve bunun olacagı belliyken seninde çalınmasına tepki göstermen ilginç(!)
Master
59.2997
klasik pvp sunucusu, sadece kılıf uydurulmaya çalışılmış pek farkı yok.
dtuncer :

Yuh artık ya çalıntımı... :S arkadaşım seni tanımıyorum bile nerde paşlaşmışsında ben okumuş çalmışım....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.