Ovedron harici bütün swler aynı sistemlere sahip neden millet gidip 10 15 kişinin cirit attığı serverlarda oynarlar kalabalık varken merak ediyorum

Oynayanlardan biri cevaplarsa sevinirim mantığı çözmem lazım.Mesela Dot 200 kişiyi tutturmuş durumda her akşam neden burda oynamak varken hala 10 kişilik yerlerde oynar bir insan?
Çünkü , her insan farklı şeyler ister farklı şeyler düşünür.Ne bileyim adam büyü delaylarini sevmiyordur , ph değerini sevmiyordur , hazine sistemi hoşuna gitmiyordur vb. yüzlerce neden yazıla bilir.Türkiye'de çoğunluk kalabalıksa iyidir mantığında oynuyor fakat bu mantıktan başka düşünenlerde var ki başka sunuculardada oynayanlar var..
dotun staff kadrosu ve sistemleri cok kalitesiz ben o yüzden 200 kisi yerine 20 kisiyi secmistim ama 20 kiside sıktı o yüzdne onu da bıraktım
Herkesin zevki farklıdır.
zevkler ve renkler tartışılmaz derler ya o biçim :D
Silindi
Members
2.2
buda reklam yapmak icin farkli bir yontem tabi :bagirma
Neden tek çeşit yemek karın doyururken farklı farklı yemek yapılır ki..
Arkadaşımız direk sunucu ismini yazmış :) neden xxx server haric tüm serverlarin sistemleri aynı diyor.

Neden herkez farklı elbise giyiyor. :)

Neden herkez farklı sayfalara giriş yapiyor. vs vs.
Bebelerle dolu kalabalık bir dot yerine, adam gibi oynayan 3-5 kişiyle oynamayı tercih ederim.
Fahrenait : Neden tek çeşit yemek karın doyururken farklı farklı yemek yapılır ki..
dhtrx :
Fahrenait : Neden tek çeşit yemek karın doyururken farklı farklı yemek yapılır ki..
Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?
Silindi
Moderators
21.9001
diğer serverlar kapatılmalı tamamen ram israfı hepsi...
mantığa gel sdfs hem birbirinin klonu shard aç tutmasın hem de aforizmalarla kendini avut. birbirinin klonu olanlardan biri dot, 200 üstü player var. daha niye kasıyonuz ki aynı klonlarda 10 playerla takılmaya. varsa başka bi fikriniz onu açın, sonra tutmayınca haklı olarak aforizma kasın. aynı bokun laciverdi olup da sızlanmanın bir faydası yok

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.