Silindi
@salamsucuk

1-Tanıdığım bildiğim bi insanın yanında oynamayı tercih ederim.Edit yapmasına inanmadığım kişilerden bahsediyorum.
2-Yaş ortalaması "anan zaaa xd" diyenlerle dolu bi ortam hoşuma gitmiyor.
3-Dot'un bi çok sistemi saçma.(dex'e göre bandaj vs..)
4-Dot'ta bende oynadım,kastım ve 3 gün sonra gerek sistemler,gerek oyuncu kitlesi,gerek yaş ortalamasından dolayı bıraktım.

Yani sıralarım sana böyle nedenler.200 kişinin bi serverde olmasından ziyade 10-20 kişilik "adamın" bi serverde olması her zaman daha iyidir.
Türkiyede malesef Uo kalitesi düştü ufacık ilkokul cocugu bile sv acıp ownerlık yapıyoo işi bilen adam safdısı playerlık yapıyorr :(
Bakalım 2-3 gün önce bas bas bağırıp hakaret edilen ceza alıcak diyen yönetim bu konuya bakıcak mı?
Şaşırtıcı ki bir yönetim üyesi bile açılan konuda dalga muhabbetine vurmuş...

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2013-01-17 13:58, 11 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Üslubunuza dikkat ederek düşüncelerinizi ifade etmenizi rica ederim
@salamsucuk, uyarı I

Her oyuncunun, oyunda aradığı faktörler farklıdır :)
Umut fakirin ekmeği ama ben yinede kalabalık sunucudan yanayım .En azından muhabbet edecek birileri oluyor:utangac1
Nelph : Bakalım 2-3 gün önce bas bas bağırıp hakaret edilen ceza alıcak diyen yönetim bu konuya bakıcak mı?
Şaşırtıcı ki bir yönetim üyesi bile açılan konuda dalga muhabbetine vurmuş...

Senin bu yönetim takıntın nedir ? her şeyde yönetim yönetim.

oldu olucak yönetim istifa diye slogan at.
Xantier : mantığa gel sdfs hem birbirinin klonu shard aç tutmasın hem de aforizmalarla kendini avut. birbirinin klonu olanlardan biri dot, 200 üstü player var. daha niye kasıyonuz ki aynı klonlarda 10 playerla takılmaya. varsa başka bi fikriniz onu açın, sonra tutmayınca haklı olarak aforizma kasın. aynı bokun laciverdi olup da sızlanmanın bir faydası yok
Senin yazdıklarına kimse cevap vermiyor acıdığımdan cevap veriyim milleti rezil edikcek laf etmene gerek yok . he he he döt döt döt
Sahir. :
Xantier : mantığa gel sdfs hem birbirinin klonu shard aç tutmasın hem de aforizmalarla kendini avut. birbirinin klonu olanlardan biri dot, 200 üstü player var. daha niye kasıyonuz ki aynı klonlarda 10 playerla takılmaya. varsa başka bi fikriniz onu açın, sonra tutmayınca haklı olarak aforizma kasın. aynı bokun laciverdi olup da sızlanmanın bir faydası yok
Senin yazdıklarına kimse cevap vermiyor acıdığımdan cevap veriyim milleti rezil edikcek laf etmene gerek yok . he he he döt döt döt
sahir çok ezmesin biliyosun dimi he he döt döt dediğin server halen döt etmekte bütün serverları aç uostat.com yada uoplayer.com istatistiklere bak sonra ağlayıp bi şişe şarap iç
ya server açıp betadayız diyen tiplerin kendilerini dotla kıyaslaması saçma. ne stoneste ne dotta beta meta olmadı açıldı ufak tefek bug harici hiç hata oldu mu? aylarca uğraştık diyolar yine ortaya çıkan şey saçma sapan çerçöp.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: 1 hafta beta 5 ay bekletme sonra 1 ay yine beta ondan sonra hatalarımızı gördük tekrar açıcaz. wow yapıyo sanki.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: bi açılıyo andoria yine, 3-5 tipe edit bas 70 80 bot at 3 ay sonra kapat.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: daha açılır açılmaz herkes staff komutunu kullanıyor, ortada elle tutulur bişey yok anca cicili bicili 2 çizim malas maplerinden alıntı alanlar vs

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: server her gün geri atıyor

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: daha önce 23432432 kere açılmış bi pvp packi

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: ordan burdan bişeyler topla dota gir bak beğendiğin ufak tefek bir iki şeyi çakmasından serverına ekle, sonu zaten belli.

kusura bakmayın ama bi bok bilmiyorsunuz ve ya bilmediğinizi kabullenemeyecek kadar egoya sahipsiniz ya da playerleri mal zannediyorsunuz. herkes server açmak zorunda değil bazı kişilerin artık bunu anlaması lazım. teknik açıdan bakarsak dotun %10 u edecek bir server yok.

Bu konu untoxier tarafından düzenlendi(2013-01-17 19:43, 11 yıl önce)
salamsucuk :
Sahir. :
sahir çok ezmesin biliyosun dimi he he döt döt dediğin server halen döt etmekte bütün serverları aç uostat.com yada uoplayer.com istatistiklere bak sonra ağlayıp bi şişe şarap iç

Nicke bak salamsucuk şöyle çocuklr hala forumda işte.
bu konunun gündemle ne ilgisi var Genel Konulara açınız bu tarz konuları
bide şu xxx sunucuya ait fake üyelikleri temizleyip gerçek kişilerden tarafsıtz bi tartışma ortamı çıksa tadından yenmez :yes
500 puanlı fake
Herkez acmakta özgürdür,Önemli olan bir kişiyle mucadele etmektir.
untoxier : ya server açıp betadayız diyen tiplerin kendilerini dotla kıyaslaması saçma. ne stoneste ne dotta beta meta olmadı açıldı ufak tefek bug harici hiç hata oldu mu? aylarca uğraştık diyolar yine ortaya çıkan şey saçma sapan çerçöp.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: 1 hafta beta 5 ay bekletme sonra 1 ay yine beta ondan sonra hatalarımızı gördük tekrar açıcaz. wow yapıyo sanki.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: bi açılıyo andoria yine, 3-5 tipe edit bas 70 80 bot at 3 ay sonra kapat.

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: daha açılır açılmaz herkes staff komutunu kullanıyor, ortada elle tutulur bişey yok anca cicili bicili 2 çizim malas maplerinden alıntı alanlar vs

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: server her gün geri atıyor

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: daha önce 23432432 kere açılmış bi pvp packi

çok iyiyiz çok tecrübeliyiz, aylarca uğraştık uzun soluklu: ordan burdan bişeyler topla dota gir bak beğendiğin ufak tefek bir iki şeyi çakmasından serverına ekle, sonu zaten belli.

kusura bakmayın ama bi bok bilmiyorsunuz ve ya bilmediğinizi kabullenemeyecek kadar egoya sahipsiniz ya da playerleri mal zannediyorsunuz. herkes server açmak zorunda değil bazı kişilerin artık bunu anlaması lazım. teknik açıdan bakarsak dotun %10 u edecek bir server yok.

Dot da çer çöp neyin kafasını yaşıyorsun sen?

Toplanmış 2 tane bebe dotta dot, reklamın iyisi kötüsü olmaz...

Stones diyorsun dot diyorsun stones ne oldu nere gitti ki? Hani nerde? Dot 1-2 ay böyle gidicek, her gün bir şikayet, daha Rp nin anlamını bilmeden Rp diye dolaşıyorlar... Sonrada gelmişsiniz dot öyle dot böyle...

Bırakın artık şu yalakalıkları, u-s de konu açarsanız size item mi teklif ettiler, destek çıkarsanız edit mi yapıcaklar neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Herkes neden aynı sunucuda değilmiş, mantıklı dimi. Herkes neden aynı yemeği yemiyor? Herkes neden aynı kızı sevmiyor? Herkes neden aynı yatakta yatmıyor? Bende sorayım mı daha... Ne kadar saçma salak bir konu tartışılıyor.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.