Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

dot staff larının yonetıcılerının gerçek yuzu işte bu .
forumda hemen herşeyi silerler eleştiri kaldırmazlar edit gırladır ama oynıyanlar hala var onlarda yakında anlarlar gerçek yüzlerini.
dövek ciyemleri
allah bilir adamlara neler söyledinki bu cevapları aldın.
Expert
34.0001
firewall için bağış yapmayana böyle :D
Novice
12.5
DOT bu zamana kadar ahlak dışı herşeyi yapmaya çalışıyor.Ne diyelim tebrik ederim başarıların devamını dilerim.
1.si kimse durduk yere küfür etmez.
2.si fotoğraf photoshop olabilir olmayabilirde.
bunlar dot dan bırının olayı bılmyrm ama o logout olayını bende ordaydm anlattıordan bılıyorm. brı ıtem dagıtırken staff gelıyor kalabalıkda abı bana da ver banada ver yapıyor . sonra page atmıs bu lavuk bızım pgelerımıze cvp vermıyorsunuz cvp vermenız için item mi dagıtmak lazım demiş sanane fln demısler ne bıcım konusuyosunz dıyınce logout var tıkla begenmıyosan demısler . hangı serverda var bu staff ın player a sovdugu ana avrat . player ne şekilde page atarsa atsın cvp böle olmamalı

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-04-04 14:27, 10 yıl önce)
İyi yapmış nasıl soru sorarsan öyle cevap alırsın.Olay basit adam yazmış beğenmiyorsanız logout orada girmeyin daha ne diyecek yalvaracakmı oynayın diye.
sakin kalmakta yarar var.
uyarı 3

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2013-04-04 14:48, 10 yıl önce)
artemisss_ : bunlar dot dan bırının olayı bılmyrm ama o logout olayını bende ordaydm anlattıordan bılıyorm. brı ıtem dagıtırken staff gelıyor kalabalıkda abı bana da ver banada ver yapıyor . sonra page atmıs bu lavuk bızım pgelerımıze cvp vermıyorsunuz cvp vermenız için item mi dagıtmak lazım demiş sanane fln demısler ne bıcım konusuyosunz dıyınce logout var tıkla begenmıyosan demısler . hangı serverda var bu staff ın player a sovdugu ana avrat . player ne şekilde page atarsa atsın cvp böle olmamalı

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının /Ghlahn

söylediğine kendin inanıyormusun?

bu adamlar nasıl bir ruh hali içerisinde ki sana durduk yere "nasıl soru sorarsan öyle cevam alırsın" desinler.

ayrıca "player ne şekilde page atarsa atsın cevap bu şekilde olmamalı" düşüncende bi hayli ilginç geldi. Sen adamın anasını bacısını bırakmıcaksın hepsini oyuna dahil ediceksin sonra cevap olarak da "Yoğunluktan dolayı yardım çağrınıza geç cevap veriyoruz. Konuyla hemen ilgileniyoruz" gibisinden bir karşılık bekliceksin. Sen hangi galaksiden açtın bu konuyu?
beyın mı bsmıyo anlamıyorum ki . ilk olayı bılmıyrm dıyrm neler geçti aralarında bilmiyorum dıyorum yavas yavas calısmaya basladımı beyın ? ikinci olayı bılıyorum onuda yazdım oraya acık sekılde . işte senın zıhnıyetın zaten dot u yonettıgı ıcın bı ay a çökücek orası . kim bilir ordan hangı oyuncusun mercuye nekadar yalakalık yaptın burdan savun savuna bildigin kadar . ama sbaha kadar da savunsan player lar gerçek yuzlerını gorduler çöküş başladı...
dot staffını gerçek yüzü değil ki bu herkesle böyle konuşuluyor zaten kendi de yazmış sen nasıl soru sorarsan öyle cevap alırsın diye kendi yolladığın pageleri de koysaydın keşke buraya ayrıca beğenmiyorsan oynama dedikleri gibi buraya başlık açman vs. neyi değiştiricek player kaygıları yok ki
artemisss_ : beyın mı bsmıyo anlamıyorum ki . ilk olayı bılmıyrm dıyrm neler geçti aralarında bilmiyorum dıyorum yavas yavas calısmaya basladımı beyın ? ikinci olayı bılıyorum onuda yazdım oraya acık sekılde . işte senın zıhnıyetın zaten dot u yonettıgı ıcın bı ay a çökücek orası . kim bilir ordan hangı oyuncusun mercuye nekadar yalakalık yaptın burdan savun savuna bildigin kadar . ama sbaha kadar da savunsan player lar gerçek yuzlerını gorduler çöküş başladı...

ya bi yol al amele yav :D öğlen öğlen ne merkürü tanırım ne venüsü tek Mercury bilirim oda Cabal Online'da. Ergen seni ben kendi açtığım sunucular dışında hiç bir sunucuda bulunmam. sen ultima online adını bilmezkende ben sunucu açıp 55i de script öğretiyordum. banane dottan bottan. sizin bu saçma sapan hoş görülü staff mantığı yüzünden bu hallerde sunucular. Biz ultima oynadığımız dönemlerde bir seer bile görsek korkudan altımıza ederdik bırak adamla aşağılıkmış gibi konuşmayı. Saygısızlık yapmamak için elimizden geleni yapardık. git kuma yavrum burda gezme boşa
Siz ana avrat küfür ederseniz page ile, karşılığında oc yazılmasını garipsemiyorum ki page'i yanıtlayan kişi daha öncede DOT forumlarında bana küfür edebilirsiniz alınmam ama nasıl davranırsanız karşılığını o şekilde alırsınız demişt ki ego tatmini yapmayan bir insanın banlamak/cezalandırmak yerine, küfürlerinizin karşılığına böyle bir yanıt vermesi olağan.

KeLL : firewall için bağış yapmayana böyle :D

Karşılıksız olarak bağış yapılması size biraz ağır gelmiş sanırım, daha önce başınıza gelmediği için.

@kortez,efe tatar objektif olarak yanıt veren tek insan sizsiniz galiba, kutluyorum

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.