Mortal : DOT bu zamana kadar ahlak dışı herşeyi yapmaya çalışıyor.Ne diyelim tebrik ederim başarıların devamını dilerim.

Katılıyorum.

Hala spam mailler gelmeye devam ediyor.
Xlore :
Mortal : DOT bu zamana kadar ahlak dışı herşeyi yapmaya çalışıyor.Ne diyelim tebrik ederim başarıların devamını dilerim.

Katılıyorum.

Hala spam mailler gelmeye devam ediyor.

Mailler forum üyelerine atılıyor yalnızca, yalanın da bu kadarı artık :) rahatsızsanız mail adresini değiştirebilir - mail almak istemiyorum seçeneğini seçebilir veya üyeliğinizin silinmesi için başvurabilirsiniz. Ha yok bana mail gelsin diyorsanız, sizin yaptığınız gibi saksı gibi gelen mailleri okuyabilirsiniz. Okumuyorum spam diyorsanız da adı üstünde spam diyorsunuz gelen kutunuza gelmez. 50 IQ yeterli bunları anlamak için.
Novice
12.5
dotultima : Siz ana avrat küfür ederseniz page ile, karşılığında oc yazılmasını garipsemiyorum ki page'i yanıtlayan kişi daha öncede DOT forumlarında bana küfür edebilirsiniz alınmam ama nasıl davranırsanız karşılığını o şekilde alırsınız demişt ki ego tatmini yapmayan bir insanın banlamak/cezalandırmak yerine, küfürlerinizin karşılığına böyle bir yanıt vermesi olağan.

KeLL : firewall için bağış yapmayana böyle :D

Karşılıksız olarak bağış yapılması size biraz ağır gelmiş sanırım, daha önce başınıza gelmediği için.

@kortez,efe tatar objektif olarak yanıt veren tek insan sizsiniz galiba, kutluyorum

Bana küfür edebilirsiniz dedi bizde küfür ettik mi demek istiyorsunuz yoksa 5 yaşındaki çocuklar gibi önce o başlattı olayına mı girmek istiyorsunuz.

Bu arada DOT yanlış hatırlamıyorsam TR'deki oyuncu kitlesiyle dalga geçilmek için açılmış bir serverdı ve Stones kapanmayacaktı.Şuan durum nedir görüşleriniz değişti mi merak ediyorum ?
Expert
34.0001
daradel:
Karşılıksız olarak bağış yapılması size biraz ağır gelmiş sanırım, daha önce başınıza gelmediği için.

Normal de sizin hissetiğiniz kendimi kanıtlama ihtiyacını hissetmezdim de, bize zamanında haberimiz olmadan us'e sunucumuzun reklamı verildi oyuncular tarafından, bir sabah girdik reklam var. Sizler forumda firewall parası dilendiniz özelden yardım yapın diye :)
Dilendik ? Başlık gösterir misiniz örnek rica etsem ?

Tamam kıskanıyorsun da bu kadarı fazla, kendini kanıtlayamazsın zaten ne kadar uğraşsan da :) Sen kıskanmaya devam et için içini kemirsin, iyi geceler.
Expert
34.0001
Vallahi işsiz olmadığım için başlıkları kasamam, büyük ihtimal silmişsindir.

"firewall alamazsak elimizden bir şey gelmez özelden yardımları geri çevirmiyoruz."

Cümleler direk bunlar :)

Zaten uğraşmıyorum gördüğün gibi, bize şu yapıldı bize bu yapıldı senin ezik bilinçaltından gelen kendini kanıtlama dürtüsü. Gerçek hayat edinmeni öneririm tekrar ve tekrar.
Lafa bakarım laf mı diye .. hadi işinden alıkoymayayım ben seni, iyi geceler sana.
Expert
34.0001
kezbana bağladı la ahaha suskunluğunda asaletinden mi ?

anten de takalım mı :D

enee us'e kızıp host dosyalarıyla oynayan adam bana kızıp oyun acc lerimi de banler he takip altındayım zaten oyuna girince anında mesaj geliyor ahah

Mortal:
Bu arada DOT yanlış hatırlamıyorsam TR'deki oyuncu kitlesiyle dalga geçilmek için açılmış bir serverdı ve Stones kapanmayacaktı.Şuan durum nedir görüşleriniz değişti mi merak ediyorum ?

bize saldırırsanız oyuncular mağdur olur moduna geçtiler :)

konu dışı olarak; renk değiştiren sürüngenlerin cinsi neydi?
başlık kilitlenmiştir.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.