Bu Doom Dungeon da ki hazine odası olayı ve gemıyle karsıya geçtikden sonraki boss öldürmek taktikleri hakkında bilgi verebilcek bi vatan ewladı varmı acaba ? detaylı acıklama cok yardımcı olur . şimdiden teşekkürler
ya ne acayip insanlar var , kardeşim burası senın o bahsettıgın serverın forumlarımı ?? zekasız mısın?
madem haklısın neden bu kadar hakaret edip düşüyorsun alçalıyorsun ey istanbul ?. yakışmadı.
böyle adamlara gıcık oluyorum ya . her konuya gelirler sanki site onların buraya konu açarken onlara sorucaz herşeyi ben bilirim halleri çıldırtıyor benı. insan gibi yazsa oda buraya yazmamalıydın dıye bende ınsan gibi cevap verirdim. ama itlik yapıyorsa agzının payınıda veririm 5 misli ile
bir tane peacemaking oldukça işe yarıyor orda aynı zamanda bossu oyalamak için de önce birçok summon yapıp bir anda yaklaşabilirsiniz önce onlarla uğraşıyor boss
istanbull : burası ne ultima-strike . yanı senın giibi yumurtaya ilk ulaşan sperm genetk acıdan en mal oldugu sanssız ınsanların da bulundugu bir site. konu ultima ve yardım kısmı varsa burda ultima ile ilgili istedgimi sorarım. begenmiyorsan yazmazsın okumazsın. sana kimse kemik atmadı

kendi kendine tezat üretmişsin ,kemigide kendi kendine atmışsın ilginç
o ufacık beynin almıyosa acıklama yapayım istersen burası u-s , herhangi bi sunucunun forumları deil.
dotta oynamama rağmen ravenloft sana katılıyorum
böyle adamları nie siteden uzaklaştırmıyorlar.
dot bu ve bunun gibi adamlar yuzunden patlıcak forum bunların alanı ana bacı sövüyolar modlarda kufulerini silio
Doom Dungeon DOT... Başlıktan anlaşıldığı gibi reklam zaten, benim postumu yanlış anlama sadece ufak bir hatırlatma yapmak istedim tabi ki istediğin gibi başlık açabilir istediğin soruyu sorabilirsin. Burası Ultima Online forumları olsada olmasada bir forumda her tür kategori vardır yani en azından ben böyle biliyorum.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.