Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

tamam öle yaptım bushido geldi işte biyerde başladım well-known collector var burda ondan bi quest aldım gölün yanında bişi yap diye gölü bulamadım
xantier msn ni ekledim birde basic ben bu alanları göremem için neyi patch yapmam gerekio ? bende girdim bushido fln seçtim adamın biriyle hatta baya muhabbet ettik dallasda oturuomuş fln fln :D
Xantier bana yardımcı olabilirmisin hangi skilleri vs kasıcam msn i ekledimde yani istersen burdan bikaç püf noktası söylesen ne açıcam skiller olarak ben necromancer gibi bişi istiyorum veya samuray olabilir samuray olsun samuray için neler açmam lazım statlar vsvs nerde kasıcam nasıl kasıcam vs ?? bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim :))))
orda ilk başda samurayı seççen skiller geliyo zaten
ph %5 ona göre açın ha :D
pah bende noobum ya sadece samuray kasmışlığım var.
çok zor skill kasılıo artık orda
bumu zor ya buna zor diyosanız hiç oynamayın beyler %5 falan değil en az %30 falan her vuruşta geliyo sw bushido da 3 yapıştan birinde falan. çok kolay kasması honor nasıl kasıldığını öğrenirsem yapcam bişiler
sen ilerde görüceksin.. şimdi kolay zamanları geçiriyosun skill gelsin 80 lere 90 lara sen nasıl bushido kasıcaksın D: . 90 da yada 85 de artık beziceksin , bıktım momentum atmaktan düşman bulamıyom yada düşman buluyom ama skill gelmiyo diceksin. 120 ps kullandığında 105.0 a gelebilmek bir başarı.. 120 yapana laf edenin alını karışlanır. Statlara bişey diyemicem , spellweaver char kasıyorum ve statlara saat 17:30 da başladım kamp ateşi tüttürmeye , şuanda gece 3 :
Str 36 iken 75 e gelebildi
Dex 28 de kitledim 25 e düşürücem
Int 42 idi 84 oldu.
ben nasıl kascağımı statı daha anlamış değilim :) ama rahat oluyo kasmak şimdilik
ya skillcapı 7x yapana kadar bişeyler teachliyosun. camping 0.0 da olmalı ve yükselişte olmalı. 7x olduğunda hem stat kolay geliyor hemde camping skilli artamıyo istesede. böyle olucna ömür billar bir çırayı yakmaya çalıştığı için 10 dakika-20 dakika arası 1 stat geliyor.
Neyden bahseddiğinizi sorsam ?
uo demise. bedava osi keyfi diyebiliriz. bissürü oyuncu. runuo. öyle işte eylenmeye çalışıyoruz. eski günlerimize dönmeye çalışıyoruz. okadar
xxx uo var türk serverı demisenin aynısı 120mi ne playerı var ama skill kasmak çoooook zor

Bu konu bycomrade tarafından düzenlendi(2008-08-13 08:51, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.