Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Bütün ultıma oynıyan arkadaslar bu gızlı teleportları sızın serverlarda nerelere koyuyorlardı
:O_oNası Yani
yani nasıl yerlere nıghtmaire yada unıcorn a ulasmak ıcın gizli teleportlar oluyormus onları genelde nereler koyuyorlar
:utangac1Senn Kafa İyi galiba Mareye yada uniye Ulaşmak için Gizli Teleoprterlarmı Varmış :D
Abemm bızım serverda ole nerde oluyo bı resım gonderde bılelım bu adam bılıyo tamam dıye
:firlamaTamam Moruq Sizin Server Kral Ben Bilmiorum Öle Bişi Ama Senn Ögrenmen Gereken Bişi War Sanırım Herserverda Herşey Farklı Olur Git Onu Kendi Serverinin Forumuna Yaz Tabi VArsa Ölebi Forum :) :zipla
Deadly ezik o zmn daha forumu bıle yoq bızım serverın var hic degilse mal bebe
Kimide us paralı olsa reyting ceker der.... :yes
Wrong'da gizli geçişler var..
:sikkin;(Arkadasım Arastır bul Gizli Teleporter Scp Si istiyor Glb
@Deadly ezik o zmn daha forumu bıle yoq bızım serverın var hic degilse mal bebe

Anammmmm ölüyoommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.. Sen ezik rolümü yapıyorsun yoksa gerçekten ciddimisin sen ya? sana özel unvan yazsın adminler U-s'nin maskotu diye :utangac1
O server ezik bu server kral muhabbetine mi döndü gene kardeşim durup dururken birbirinize laf atma ihtiyacı neden duyuyorsunuz ki kardeşim sende konuyu açmışsın ne konuda yardım istediğini açıkca anlatmamışsın millet müneccin değil ki sorununu nerden bilsin .
Novice
-14.8
Abicim o teleporterleri script ile yapıyorlar :)
Novice
0.1
yaw gece gece gidin uyuyun ya nelerle uraşıyonuz invis teleportermış peh.
Yaw Bunun Dedıgı Wrongdakı Genelde Mare Spawmı Olan Yere Gıden Yerdır..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.