Öncelikle herkese selam,
Uzun zamandır Ultima-Online ile ilgilenmemekteyim.Ancak bu aralar tekrardan oyuncu veya staff olarak dönmemeyi düşünmesemde Ultima adına bir gündem soruşturması yapmak istedim.
Beni tanıyanlar zaten bilirler Ultima serverlarında son zamanlarımı genellikle oyun için grafik eklentilerine adamıştım.Şimdi bununla ilgili bir projem var sizinde görüşleriniz benim için altın değerinde birer yorum olacaktır.Gördüğüm kadarıyla Ultima serverları artık eskisi kadar sık sürekli yeni serverlar açılmıyor ve açılan serverlarda veya açık olan serverlarda gelişmeler görüyorum ancak hala klasik düzende devam ediliyor.

Oyun içini hareketlendirecek ancak orijinal özelliğinden kopmayacak şekilde yeni grafik eklentileri tamamen sıfırdan yapılmış olarak oyun içine aktarılması sizce ne kadar uygun olur?
Oyunun orjinal grafikleri sizce yeterli mi?
Profesyonel kadrolar denetimde yeni grafik eklentilerini ne kadar desteklersiniz?
Oyunda yeni bir soluk getirecek olan eklenti paketleri sizce ne kadar uygun olur veya ne kadar tutulur?
Oyun sırf oynanmak için mi yoksa oyuncu(player)lara gözüne hitap edicek güzellikde mi oynanmalıdır?

Merak ettiğim konular şuanda benim bunlar.Çünkü bunların doğrultusunda siz server sahiplerine veya server açıcak olan kişilere yardım etmeye çalışacağım açmayı düşündüğüm site üzerinden.

Saygılarımla Burak SANLI (Alien)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.