Novice
12.5
İnsanın eski bir tanıdığını gördüğünde ki garip bir gülümseme ne kadar farklı bir duygudur yahu =)

Yaşamak güzel şey hala Amerika'da yaşıyorsan daha güzel :D
sen ölmemişmiydin lan? biz cenazeye geldik.. helva yedik.. demekki başka emirmiş o..
hoşgeldin emir gerçi senle u-s'dan önce en son babylon'da karşılaşmıştık :)
herkes burdaymış :)
Biz Akillisin aktif yetkili olduğu zamanları biliriz heheeeey :D Emir abimize saygılar sevgiler..
Akillis : Selamlar,

Nasılsınız arkadaşlar? Eskiden kimler var bir göreyim dedim biliyorsunuz ki artık ortamdan kaybolalı 4-5 sene falan oluyor ... Bir selam vereyim dedim hepinize :)

Saygılar,

selam, tanışalım mı?
Michaell : Biz Akillisin aktif yetkili olduğu zamanları biliriz heheeeey :D Emir abimize saygılar sevgiler..

Ben emir abinin nebulada mare tame edip sanal internet cafe de cocuklar 20tl (tabi eskiden milyondu) sattıgı zamanları bile biliyorum.

Yazısal da olsa seni görmek güzel emir.

(klavyem sorunlu garip yazdıysam kusura bakmayın..)
Emir kardeşim sen yaşıyomusun :) uzun zaman oldu seninle görüşemeyeli :)
Anemon : sen ölmemişmiydin lan? biz cenazeye geldik.. helva yedik.. demekki başka emirmiş o..

baba sen karıştırmışın bayağı :) napalım iş adamıyız artık :)

Uğur GÖK : hoşgeldin emir gerçi senle u-s'dan önce en son babylon'da karşılaşmıştık :)

valla koptuk seninlede ya bir ara görüşelim hep beraber mert falan bir çiğ köfte atalım gene :D

Legend : Ben emir abinin nebulada mare tame edip sanal internet cafe de cocuklar 20tl (tabi eskiden milyondu) sattıgı zamanları bile biliyorum.

Yazısal da olsa seni görmek güzel emir.

(klavyem sorunlu garip yazdıysam kusura bakmayın..)

valla o günleri çok özledim yaa ... millet yırtınırdı 1 tane bineği tamelicem diye ben 2dk gelip alır giderdim :D sonra hemen sat ... maalesef o accountuda banlattım sonradan bırakınca :)
Akillis :
Uğur GÖK : hoşgeldin emir gerçi senle u-s'dan önce en son babylon'da karşılaşmıştık :)

valla koptuk seninlede ya bir ara görüşelim hep beraber mert falan bir çiğ köfte atalım gene :D

İstanbuldayım ben ama gelince haber ederim haftaya gelicem.
Anlaştık ... Lokman falan napıyor ya? O zamparayıda alalım :)
Merhabaaaaa
hop emir ağbii :D saygılar :)
Akillis : Anlaştık ... Lokman falan napıyor ya? O zamparayıda alalım :)
Bebeğim ben bugün Trabzona gidiyorum, bi gün denk getirirsek mutlaka görüşelim bi sofra kuralım hep birlikte =)
AKillis i gordukte... bide Galentos vardi o noldu ya :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.