Silindi
slm arkadaslar

metal set gıyen bır player buyu atabılıyor set ın typesı t_armor
sadece benım yaptıgım settedegıl orıjınalsphre nın metal set ını gıyıncede aynıolay oluyor bunu sphere ını den mı nerden nasıl
duseltebılırım

ve ek olarak Heal potıon u zehırlıyken de ıcıyor ve hp artıyor bunu nasıl engellerım
cok acıl ıkı sorunu halletmelıyım yardımlarınızı fıkırlerınızı beklıyorum
Arkadaşım bu sizin kaçıncı topiciniz araştırma yapmadan açtığınız bu söyledikleriniz platformda 10000000 kere soruldu 10000000 kere cevap buldu araştırma zahmetinde bulunun bi zahmet. Önce ara sonra sor.
[Static] : Arkadaşım bu sizin kaçıncı topiciniz araştırma yapmadan açtığınız bu söyledikleriniz platformda 10000000 kere soruldu 10000000 kere cevap buldu araştırma zahmetinde bulunun bi zahmet. Önce ara sonra sor.

Static Kardesim Bi Yönden Haklisin Bi Yönden Haksiz Haksiz Olan Yönün 10000000 Kerede Sorulsa 10000001 i Anlatsan Ne Olur ? Hakli Oldugun Yönde Arastirmamis Olmasi.

Heal Pot'a Bunu Eklersen Duzelir
On=@dclick
if (<src.findid.i_rune_poison>) || (<src.findid.i_rune_poison_field>)
src.sysmessage @39,,1 Hata: Poison buyusunun etkisi altinda iken icemezsiniz
return 1
endif

Set Sorunuda Sanirsam t_armor_leather Olucak Type
set sorununun sphere.ini'de ayarı var
EquippedCast=1
metal set scriptndene sorn olabilir orayada bakmanı tavsiye ederim
Silindi
Members
0
arkadas lar type=t_armor olarak ayarlı metalsetlerın armoru ama hala atıyor dedıklerınızı yaptım
sphere ıtem provısıoner armor scp ınıde yenıledım fkat aynı sorunu nasıl cozerız
sadece benım yaptıgım ıtemler degıl oyunun orjınal metal setlerındede aynı olay oluyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.