arkadaşlar yaw bende verdata tamam cu sidhe hiryu çıkıor fakar binince altımızda belirmior bunun için ne yapmam lasım.sphere versionum ise 56b ltfnnnnnnnnnnnnn yardım edin ltnfnnn.

şimdiden teşekkürler
Novice
0.1
uo versyonun ml ise 5x client ile verdataya gerek kalmadna kullirsin binekleri
ml değil verdatam tmm 5x client olsa olurmu ml siz ama?

Ha bu arada mesela ben ultima ml açtım serverimi. başkaları ml yüklü olmadan girebilrlermi ?
5x clientle denedım oyuna girmiyor bendede :S
Scp De Veya Verdatana Yalnış Eklemiş Olmayasın Bende Sorunsuz İşliyor Çünkü
peki bi soru daha mesela ben ml ile açtım serverimi milletin girmesi içinde onlardada mı ml yüklü olması lazım ? yoksa sadece bende yüklü olması yeterlimi?

birde kardeş benim verdatada hiç hata yok ama elinizde cu sidhe hiryu boynuzlu unicorn tarzı spcler varsa lütfen atınız.

şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu konu cruel77 tarafından düzenlendi(2008-04-05 17:45, 16 yıl önce)
@cruel77 keşke dediğin gibi sadece sende olsa yeterli olsa ama:)
birde kardeş benim verdatada hiç hata yok ama elinizde cu sidhe hiryu boynuzlu unicorn tarzı spcler varsa lütfen atınız.
.account.resdisp 5 Enter
.update enter

bi dene bakalım
56b yada 5x clientle alakalı değil verdata ile alakalı ben bunları 55r de 3x clientlede yapıyordum.
o dediklerini nereye yazacam chainsaw
cruel77 : o dediklerini nereye yazacam chainsaw

çüş oha.

mektuba yaz posta kutusuna koy
cruel77 : peki bi soru daha mesela ben ml ile açtım serverimi milletin girmesi içinde onlardada mı ml yüklü olması lazım ? yoksa sadece bende yüklü olması yeterlimi?

şimdiden çok teşekkür ederim.

Sphere 56b Kullanıyorsan Newmount.Scp Sinde 3dUnicorn 3D Kirin 3D Swamp Dragon 3D Giant Bettle 3D Ridgeback Scp Si Bulabilirsin Hiryu Vs Vs Bulman İçin Biraz Arama Yapman Gerekir :selektor
orda bulduk mesela kiirin için '.add i_pet_kirin' yaziyosun kiirin pet olarak cikiyor.Fakat çift tıkladıgında 'You can't think of a way to use ..' yazısı çıkıyor..
allah aşkına konunun tarihine bi baksana

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.