Arkadaşlar forumda gezdim ama istedigimi bulamadım.itemi yapan kisinin ismi itemin uzerinde kalsin istiyorum yani item el degistirse bile yapan kisinin ismi kalsin.
Arama yapmanı tavsiye ederim

https://www.ultima-strike.com/search
Ben Birşey bulamadım hala siz bu linkte arama yapmıssınız ama 1000 defa gectım ben buraları tam ıstedıgım yok yani itemi yapan kişinin ismi itemin uzerinde yazsın
Olay ne craftedmı yazsın daha açık olursan insalarda sana yardımcı olur.
Aynen öyle xxx Crafted by <name> gibi ama bu isim item kişiden kişiye değiştikce aynı kalıcak.

Bu konu derappa tarafından düzenlendi(2012-11-23 01:01, 11 yıl önce)
fix gibi herkesde olan bir eventin altına gel

ON=@SkillMakeItem triggerini bul onun altına şunu koy.
if (<argn> >= 981)
act.name <act.name>, crafted by <src.name>
endif
Michaell : fix gibi herkesde olan bir eventin altına gel

ON=@SkillMakeItem triggerini bul onun altına şunu koy.
if (<argn> >= 981)
endif

Çok teşekkür ederim peki ben
yazdığım Scripte eklemek zorundamıyım?
Yoksa kendi Crafted diye çıkıcak mı?
Anlamadm dediğinden birşey. Benim verdiğim kodu aynen kullanırsan ekstra bişey yapmana gerek yok craft skilli 98.1 ve üstü olan herkesin craft ettiği itemde yazar.
[pfs][/pfs]:yes yaşaa sercanım
derappa kasma bukadar. bişey ekleme. nebula packi kur gitsin.
kortez : derappa kasma bukadar. bişey ekleme. nebula packi kur gitsin.

Bunu söylüyorsun ama nabula pack değil sıfırdan yardım alarak birazda kendi bilgimle yapmak istiyorum böyle uo nun daha çok gelişiceğine inanıyorum bambaşka bir dünya olucak hazıra konmak istemem.

Peki nabula scriptinde 56b - night düzenleme yapilması gerek mi ? yoksa pack'te ne gibi farklılıklar var. Şuan tek sorunum Magery fix. büyüleri atıyor, Flame Strike - Earthquake. Ve alan büyülerinde Damage vermiyor.Magery , fix , sphere_spells Scriptlerini 10 20 defa değiştirmeme rağmen bir türlü sorunu bulamadım :( bu sorun nebula packte devam ediyor mu?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.