Sphere 56b kullaniyorum server'a koydugum butun itemler yavas yavas silniyor sebebi ne olabilir lutfen yardimmm!!!..
itemleri .add ile çıkardığın için siliniyor.. itemlerini çıkartırken .static kullan yani ...

.add i_bag yerine .static i_bag olarak çıkart..
tmm tesekurler
önemli değil..
Popstar Alaturka :D koptm yemin olsn u-s u-s olalı böle mesaj görmedi :D

Bu konu [Static] tarafından düzenlendi(2009-08-22 02:03, 14 yıl önce)
zuhahaha :D mesaja bak
Seviyeleriniz bu mesajlardan belli oluyo.
+1
:no
@Dc-Game + Zeus
Öncesini bilmediğiniz bir konu hakkında yazdımız mesajla alakalı seviyeniz belli gibi kırıcı bir kelime kullanmanız sizin seviyenizi ortaya koyuyor orda ana başlık soruna değil bizim yazdığımız birisi bu akşam popstar alaturkada yarışacak bilmem ne arkadaşıma testek olun şimdiden teşekkürler diye mesaj yazmış biz ona güldük ama adminlerce yada şahsın kendi tarafından mesaj kaldırılmış o yüzden sizden medenice özür bekliyorum.
Kimin ne seviyede olduğu ortada diye düşünüyorum. Özüre laik bir harekette yok.
Bahsettiğiniz başlıkta gördüğünüz gibi ortalarda yok. Kimin kaldırdığınında hiçbir önemi yok. Ayrıca yazdımız değil "yazdığımız" olucaktı, vede testek değil "destek" olucaktı sanırım.
:asik2

Not: Çocuk gibi 50 tane gülücük smileys'i yerine 1 kere gülersiniz olur biter fakat başlıktaki 2 post'a bakacak olursak "zuhahah.. :D:D:D" buda sizin seviyenizi belirler bilmem anlatabildim mi. (olgun bir kişi max 3 kez gülücük smileys'i yapar hadi daha fazla yaptınız madem konuya şöyle bakılcak olunursa hiç gerek yok)
;-)
Birse üste çıkmaya çalışıyorsunuz neyse sizinle tartışmayacağım.
Mesaj silindiği için yanlış anlaşılma olmuş gereksiz tartışmayın :utangac1
O mesaj silindikten sonra mesajlarınızı editleyebilirdiniz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.