arkadaşalr çok acil lazım normal bir bölgede eşyaları nasıl havaya kaldıracaz?
.nudgeup 5
.nudgeup 1
.nudgedown 5

vs vs
saol abi :D
ayy saol bilader ya bende item up felan yok die .tile ile ayar yapmaya calısıodum :D naparsn cok soru sormayada utanıorum bazıları Barıor biliomusun yok eziq görüorlar deli oluorum sorsan sadece Acılmış servere girer ben babayım der gider skeletonla Action yaparlar :p
boşver abi ya sallama ben de sallamıyorum ben kendime scripter aldı ama oda 1 ay yok izinde bende tek başıma idare ediyorum napsan bişey bilmiyorum gel scripter ol diyecemde host yok host daha bağlanmadı düzenleme için hamachi yi kullanıyorum :( istersen gelebilirsin gelmek istersen [email protected] a yarın mesaj bırak :D
Bu scripter parayla mı satılıyor ? Herkez scripter alıyor ?
xwerswoodx : boşver abi ya sallama ben de sallamıyorum ben kendime scripter aldı ama oda 1 ay yok izinde bende tek başıma idare ediyorum napsan bişey bilmiyorum gel scripter ol diyecemde host yok host daha bağlanmadı düzenleme için hamachi yi kullanıyorum :( istersen gelebilirsin gelmek istersen [email protected] a yarın mesaj bırak :D

:con
ya scp'ler paralı deil Script bölümünden Edine Bilirsin..Adam Scripter Tutmuş kendine yane ..Oyunda Yapmak istedi şeyleri , sistemleri binekleri dialog stone vs.vs.v.s. işte böle şeylerden annamadıkı icin anlayan birisini almış serverine .Cocukta satışı komuş galiba .ben Elimden geldiince yardım etmeye calısırım sana ;-) eklicem msn'yini ykp_darknes@hotm.... Kbl edersin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.