arkada$Lar ip ßanı nasıL kaLdıraßLriz ?
ßuakdar kişi icnde bilen yokmu ?

Bu konu billabong tarafından düzenlendi(2008-02-02 21:57, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
Modemi Tak Çıkar Static ip değilse ip ban kalkar static ip ise o sunucuya o bilgisayardan birdaha giremezsin.
oyundan .serv.unblockip xxxx olması lzm dene bi
.serv.blockip xxxxxxxxxx 0 yap
sağoLun kaLdırdm (:
beyler bende ban yedim ip modemi restliom olmuyo.diğer serverlarda ban yiyince modem restliodum düzeliyodu :S
saane1 : beyler bende ban yedim ip modemi restliom olmuyo.diğer serverlarda ban yiyince modem restliodum düzeliyodu :S

Sen Yuzsuzmusun kı Adamlar Senı Banlamışlar Daha Ne Gırmeye Çalışıyorsun Servere Lutfen Bıraz Yuzun Varsa O Servere Birdaha Gırmessın Adamlar Resmen Senın Emegınle oynuyorlar ....
sphere.iniden BLOCKIP i bul .adminden adamım ip ini öğren ordan kaldır ipini ..
amx_unban
susnla
xD
serv.unblockip ip ban yiyen adres örneğin .serv.unblockip 127.0.0.1
arkadaşlar cs 1.6da ban yedim modeme res atıom düzelmiyo lütfen acil söleyinn
ARKADAŞLAR .serv.unlocklib xxxxxxxxx 0 diosunuz bi detaylı anlatırmısınız bide xxxxxxxx ne anlmadım detaylı anlatack ince ayrıntısına kdr yazsın +rep werıcem pls soleyın :( ++++++repppp

Bu konu oskolot tarafından düzenlendi(2010-07-05 13:19, 13 yıl önce)
saane1 : beyler bende ban yedim ip modemi restliom olmuyo.diğer serverlarda ban yiyince modem restliodum düzeliyodu :S
İp ban ip ban demek değil.Her modeme rest attınmı ip değişiyor ordaki olay ethernet kartıyla alaka.
Beyler bakın dediklerinizden hiçbir şey anlamadım ok? bakın admınle konuştum banı kaldırdı fakat halen giremiorum modem res attım olmuo..yardım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.