EDITED!!!

Bu konu Akillis tarafından düzenlendi(2007-12-04 04:33, 16 yıl önce)
evden sphere açmak zor olmasa gerek, canım :)
ooooo Koşun.. Elohimde Edit varmış...

Bize ne arkadaşım bizi alakadar edermi ? U-s'te bu tür topic açmak yasak.. Ayrıca evden acılmısa benziyo kesinlikle.. Hiç bi staff başka ne istegin var burakcıgım elohim hizmetinde demez.. Ne gariptirki ss lerde dolanan baska hiç player yok lol
Edited!!!

Bu konu Akillis tarafından düzenlendi(2007-12-04 04:34, 16 yıl önce)
Arkadaşım ben saati nerden görim karalamıssın asagı tarafı saat yok ortada ? Müleccimmiyim ?
Her edit yapan server için burda başlık açılırsa yandık walla. Bu U-S üyelerini forumunu ilgilindirmez. Oranın forumlarında açarsan belki oynayanlar görürler.
Edited!!!

Bu konu Akillis tarafından düzenlendi(2007-12-04 04:34, 16 yıl önce)
İyi geceler.
@Yazikya

Sana hak veriyorum, haksız olacağın bir yanın yok.

Ama bu olayı bu forumda yankılandırdığın ve kuralları çiğnedeğin için, haksızlığını savunurum.

Ayıp etme.
Yazıkya'nın burdaki diğer accountu nedir merak ediyorum. Adam iyi akşamlar dedikten sonra direkt çevrimdışı oldu. Yani 15'mizden biri bu yazıkya.
ben karşılaştırmaları koyuyorum, artık sonuca okuyanlar varsın:

gerçek serverla yukardaki sslerin karşılaştırması:

ki pyros uzaklaştırılmıştı sanırım 2 gün önce.

pek bir bilgim yok ama.

ayrıca bu durumda haklı olsan bile, editi sen kendin yapmış olmuyor musun? adamın şifresini tutturdun, girdin servera edit bastın çıktın. e kendin yapmışsın? "NEYSE ARKADAŞLAR, BEN BİR UO PLAYERIYIM VE BUNA TAHAMMÜL EDEMİYORUM. HER SERVERDA EDİT YETER." ne demek o zaman? kendin yapıp kendine mi tahammül edemedin nedir.

o.O
Pahauhauh xD

ayrıca bu durumda haklı olsan bile, editi sen kendin yapmış olmuyor musun? adamın şifresini tutturdun, girdin servera edit bastın çıktın. e kendin yapmışsın? "NEYSE ARKADAŞLAR, BEN BİR UO PLAYERIYIM VE BUNA TAHAMMÜL EDEMİYORUM. HER SERVERDA EDİT YETER." ne demek o zaman? kendin yapıp kendine mi tahammül edemedin nedir.

Düşününce mantıklı xD
Edited!!!

Bu konu Akillis tarafından düzenlendi(2007-12-04 04:33, 16 yıl önce)
Amma gereksiz uzatıyorsunuz.

En iyisi akillis'i çağırıp bu başlığı sildirmek olacak.
Biri beni mi cagirdi :)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.