Merhabalar bende bu platformdaki bir çok kullanıcı gibi sphere üzerine fazlaca kafa yordum/yoruyorum , ek olarak vps ve oyun sunucusu hizmeti veriyorum.Güzel projesi olan bunu değerlendirmek isteyen , halihazırda açık host konusunda problem yaşayan sunucular var ise eğer anlaşabilirsek %25 oranında sponsor olmak istiyoruz , kullanıcı sayısı çok ve/veya güzel sistemli 1 sunucuya da %100 sponsor olmak istiyoruz.

Şimdi burada mutlaka ne amaçla böyle birşey yaptığımı merak eden arkadaşlar olacaktır.Metin2 , knight online , cs , cod sunucularda kendimizi büyük ölçüde tanıtabildik fakat ultima oline pazarı için reklama ihtiyacımız var.

Merak eden arkadaşlar için ;
Yer sağlayıcı faaliyet belgemiz mevcut
Vergi levhamız mevcut yapılan işlemler faturalı ve 5 gün para iade garantili.

**maksimum 5 sunucuya %25 sponsporluk , 1 sunucuya %100 sponsorluk vereceğiz.Karşılığında web sitelerinde bir reklam istiyoruz.

VPS hizmeti verilecek sunucunun özellikleri ;

Dell PowerEdge Sunucu
2x Intel Xeon Quad-Core E5620 12M L3 5.86 GT/s Intel QPI,Hyper-Threading (8x2.40 Ghz)
32768 MB RDimm Bellek (DDR3 1333 mHz)
4x 450 GB 15K Hot-Plug DELL SAS , Perc6i Hware RAID 1 (w/Battery)
Redundant UPS Source (APC Silcon & Newave N+1)
30 Mbit/s Limitsiz Internet Erişimi (Tamamı ile bize özel)
Türkiye Lokasyon

Makinamız istanbul/türkiye radore hosting veri merkezindedir.

**Not ; Sponsorluk sadece 3 vps planı için geçerlidir.Hdd konusunda veya başka bi konuda kafanızda soru işareti oluşmasın elimden gelen yardımı yapacağımdan şüpheniz olmasın.Türkiyede daha güçlü bir konfigürasyon bulabileceğinizi zannetmiyorum zaten yok.Sözü geçen 3 vps planı aşağıdadır.Reklam amaçlı site adresi , msn verilmesi yasak olduğu için lütfen özel mesaj ile bana ulaşıp daha detaylı bilgi alınız.Başvuran her sunucuları enine boyuna inceleyeceğim bize uygun arkadaşlara yardımcı olmak için elimden gelen herşeyi yapacağım.

Saygılarımla

Murat Erdem Alkaş

VPS Basic
Sunucu ; Dell PowerEdge
Bellek ; 512 MB RDimm Bellek (DDR3 1333 mHz)
HDD ; 30 GB 15K Hot-Plug DELL SAS , Perc6i Hware RAID 1
Bağlantı ; 30 MBPS Havuz Bağlantı(Sadece Bize Ait)
Lokasyon ; Türkiye

Fiyat : 50 TL

VPS Standart
Sunucu ; Dell PowerEdge
Bellek ; 1 GB RDimm Bellek (DDR3 1333 mHz)
HDD ; 50 GB 15K Hot-Plug DELL SAS , Perc6i Hware RAID 1
Lokasyon ; Türkiye

Fiyat : 90 TL

VPS Bronze
Sunucu ; Dell PowerEdge
Bellek ; 2 GB RDimm Bellek (DDR3 1333 mHz)
HDD ; 80 GB 15K Hot-Plug DELL SAS , Perc6i Hware RAID 1
Lokasyon ; Türkiye

Fiyat ; 160 TL
Expert
34.0001
Web sitesi ?
Detaylı görüşmek için p.m attım.
@kell
msn im var sende diye hatırlıyorum yaz ordan konuşalım projen hakkında.

@afronola
bana p.m iniz ulaşmadı aynı isimde bir hesabım daha var bi karşılıklıktan ötürü ona yollamış olabilirsiniz tekrar buna yollarsanız sevinirim.
Bu yer sağlayacı ve levhalı firmanın bir web sitesi yokmudur acaba ? :) Girsek incelesek kendimizce fikir edinmiş olsak..
Expert
34.0001
@baal
benim projem olduğu için değil, başvuracak insanlar açısından sormuştum :)
Bu tür olaylara artık kimse sıcak bakmıyor, daha önce bir çok sunucunun başına geldi bu tarz olaylar. Bizde olmaz der herkes ancak olur her zaman :) Uo ile alakası olan host yönetiminden bir nebze korkacaksın, hele sponsorluk işiyse eyvah.

Dosylarını alır, sunucuna el koyar, gık çıkaramazsın animallah, 15 lira için değecek iş değil. ama yinede düşünen varsa başarılar dilerim :)

Bu arada sitenizi göremedim?
Bu gibi şeylerin peşinde koşan sunucu sahiplerinin sunucusunda oynayana demek lazım bilmiyorum.Gene ortaya amatörce 10 gün dayanmayacak 2 sunucu çıkacak pff hep aynı kısır döngü olan player'a oluyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.