Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba arkadaşlar şu sıralar hem iş hem şehir değişikliğinden ötürü kendimi biraz ikinci planda bırakmış bulunmaktayım bu süreç biraz daha uzun sürecek gibi duruyor açıkçası ben kendime zaman ayıramadım ama gerçekten ortada kaliteli çalışmalar var ise gerekli görüşmeler yapılıp uygun görülür ise bir sunucuya sponsor olabilirim tümü ile.Sunucu sahipleri özel mesaj yolu ile benimle irtibat kurup sunucu hakkında detaylı bilgi verebilir kısa bir süre sonra inceleyip kendilerine dönebilirim en azından madem ben açamıyorum birilerine yardımcı olmuş olurum herkese kolay gelsin iyi forumlarsmiley

Bir marshall klasiği..
Umarım doğru kararlar verirsin :)

Merhabalar; Sponsorluk İçin P.M attım ilgilenirseniz sevinirim. İyi Günler
Members
0.3

Saygi duyulacak bir davranis.

Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için.

Master
59.2997

Cesur bir hareket. İnsan yeri geliyor yüz yüze yıllardır tanıdığı insanlara güvenemeyebiliyorken hiç tanımadığın insanlara projesi üzerinden maddi sponsorluk teklif etmek...

İyi insanlara denk gelmen dileğiyle.

Members
0.3

Slothere seni görmek güzel..

Mysterious

Master
59.2997
#428125 Mys:

Selamlar, bugünlerde buralarda eskilerden pek kimse kalmamışken eski birkaç isimle karşılaşmak sevindirici. :)

Members
0.3

eski kulanici adimin malini degistirdim yonetici onayi diyor.. yetkin varmi?

kullanici adi Mysterious

Bu arada eski site cok daha iyiydi..

#428124 Slothere:

Cesur bir hareket. İnsan yeri geliyor yüz yüze yıllardır tanıdığı insanlara güvenemeyebiliyorken hiç tanımadığın insanlara projesi üzerinden maddi sponsorluk teklif etmek...

İyi insanlara denk gelmen dileğiyle.

Teşekkür ederim,umarım söylediğin gibi olur.

sponsor degilde sende icinde olacagin birseyler yapsan?

#428129 Mysterious:

sponsor degilde sende icinde olacagin birseyler yapsan?

Şu sıralar gerçekten biraz zor gibi en az 2 ay boyunca biraz yoğunluk söz konusu yoksa bende isterdim tabi ki,ama belki sonradan katılabileceğim bir projede olabilir.

Tamam benimde bir dusuncem var ama sadece bir dusunce tabi.

#428131 Mysterious:

Tamam benimde bir dusuncem var ama sadece bir dusunce tabi.

Önemli olan kalite :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.