Serverini hazırlayıpta host bulamamış olan arkadaşlarımıza sponsor olmaya kadar verdim.

Ana Makine Özellikleri:
Intel Q9300
8Gb DDR2 1066 Mhz ram
1TB Hdd
100mbps uplink

Bu ana makinenin özelliğidir, isteyen arkadaşlara ilk başta 1gb ram ile Vps açarım, baktım tutuldu dahada artırırım :) 2 vps açmaya kadar verdim. Birisi RunUO için diğeri ise Sphere için. İlgilenenler benimle iletişime geçsin
İstediğin birşey yokmu sponsorluk konusunda (para değil)
Örnek: "reklamımı yaparlar vs."
:con
Sadece makina mı veriyorsunuz?
Prive Server grubu kuruyorum. Uo da p. severini açacağım oyunlardan birtanesi. Vps vereceğim kişi benim reklamımı yapsın yeter.
Böyle bir teklifi bana sunan kişinin bir kurum ismini vermesi lazım, yoksa güvenemem nick'ler çok önemli değil pack'imin güvende olacağını bana nasıl ispatlayabilirsiniz. Sunucu olarak söylemiyorum ama sponsor olan kişinin xxx kurumu olması veya ortak arkadaşlarımızın olması benim önceliğimdir. Makina elbet bulurum ama güvenilir bulmak önemli. Emeğimi böyle bir riske atamam.
Tymaron : Böyle bir teklifi bana sunan kişinin bir kurum ismini vermesi lazım, yoksa güvenemem nick'ler çok önemli değil pack'imin güvende olacağını bana nasıl ispatlayabilirsiniz. Sunucu olarak söylemiyorum ama sponsor olan kişinin xxx kurumu olması veya ortak arkadaşlarımızın olması benim önceliğimdir. Makina elbet bulurum ama güvenilir bulmak önemli. Emeğimi böyle bir riske atamam.

+1

Ben olsam alırım bir hazır pvp packi açarım sunucuyu, oynayan oynar, oynamayan oynamaz.
Oynayan oynar oynamayan oynamaz zihniyetiyle açılan pvp sunucuları zaten yedi bitirdi ömrümüzü.
Hayspat : Serverini hazırlayıpta host bulamamış olan arkadaşlarımıza sponsor olmaya kadar verdim.

Ana Makine Özellikleri:
Intel Q9300
8Gb DDR2 1066 Mhz ram
1TB Hdd
100mbps uplink

Bu ana makinenin özelliğidir, isteyen arkadaşlara ilk başta 1gb ram ile Vps açarım, baktım tutuldu dahada artırırım :) 2 vps açmaya kadar verdim. Birisi RunUO için diğeri ise Sphere için. İlgilenenler benimle iletişime geçsin

Aklı Basinda Biri Buna Güvenmez. Emin Olun Size Gelecek Kisiler Yeni Yetmeler Olucaktir. Onlarda Tecrübe Kazana Kazana Anliyicak Herseyi. Ha Sakın Yanliş Anlamayin Ben Size Burda Hic Gaf Yapmiyorum Ama Piyasada Bu Tarz Cok Fazla Dolandirici Var.
StyleGames Grubunun ilk oyunu açılmıştır:
https://www.styledekaron.com

Yakında Tantra ve Sro için çalışmalara başlayacağız
Hayspat : StyleGames Grubunun ilk oyunu açılmıştır:

Site ağır acılıyor,Görüntü kötü,kalite hic yok,oyun hakkıdna hic bir bilgi verilmemiş,bazende site kapalı gosterıyor
anubisuo :
Hayspat : StyleGames Grubunun ilk oyunu açılmıştır:

Site ağır acılıyor,Görüntü kötü,kalite hic yok,oyun hakkıdna hic bir bilgi verilmemiş,bazende site kapalı gosterıyor

Hey allahım ya, oyun hakkında bilgiyi www.2moons.gen.tr forumlarından alabilirsin ki bu bir private server, oyun hakkında bilgi koymam gerekmez. İki sitede benimdir.
Oyunun görünütüsünü kastettiysen beğenmemiş olabilirsin, hatta hiçbir şeyi beğenmemiş olabilirsin birşey diyemem ama bunun konuyla ne alakası var güzel kardeşim ? Bu arada bu site Bluehosttadır uptime süresini bilen bilir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.