Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba arkadaşlar;

Son zamanlarda artan sahte hosting firmaları insanların kandırılması vb şeylerin platformumuzda yaşanmaması için sponsorluk konusunda bir dizi önlem almaya karar verdik.

Sponsorluk ilanı verebilmek için;
1.Sponsor olacak firmanın web sitesi
2.Referansları
3.Sponsorluk Ultima Online, Counter-Strike vb. oyunlar içinse makina ve hat özellikleri
4.İletişim adresi
5.Hangi dallara sponsor olunacağı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
6.T.C Kimlik No

Şartlara uygun olarak açılmayan veya birden fazla açılan başlıklar silinecek,konuyu açan kullanıcıda platformdan 1 haftalığına uzaklaştırma cezası alacaktır.

Bu konu Steel tarafından düzenlendi(2006-01-18 15:47, 18 yıl önce)
Bide T.C Kimlik Numarası İstenmeli. Bize Sponsorluk Yapan Kişinin 14 Yaşında Olmasını İstemeyiz Dimi ?
+1
Eklendi gözümden kaçmış.
Silindi
0
Iletişim adresi derken Şirketin bulunduğu adres mi? Çünkü şirketin bulunduğu adreste çok çok önemli..
Sanırım eski devir geçti :) birey ler kurumsallardan sponsorluk isterdi simdi sponsorluklardan sponslorluk ıstenıyor :)
Heh He....!!!!!
Vergi numarasıda gereklidir..

Daha sonra eklenen mesaj 2 dakika

Ayrıca HOSTİNG ALIRKEN Dikkat edilmesi gerekleride ellerimle yazdım fakat bir Allah'ın kulu sabitlemedi ya :O

Hosting alırken dikkat edilmesi hususlar için buradan >>

Bu konu Horus tarafından düzenlendi(2006-02-15 18:18, 18 yıl önce)
Hosting alırken - sözleşme istemeyi unutmayın kendinizi güvence altına alın
Her insanın vergi numarası yok ama :)
He yaf züpper olur valla :D
ya evet arkadaslar lütfen dikkatli olun ben bunları yaşamış bi kişiyim lütfen elinizde bi belge bi kanıt fln bunları unutmayın cocuk oyuncagı deil bunlar
bnmde başıma geldi sahte firma yüzünden baya bi param gitti elinizde sözleşme olmadan hiç bir şey yapmayın arkadaşlar
Pamukadam : Hosting alırken - sözleşme istemeyi unutmayın kendinizi güvence altına alın

LoL sen once kendi işlerini namusunla yap altında ımza olarak msn'ı yazmıs peh.... bı tane memnun ınsan varmı la senden ..!
Xandra :
Pamukadam : Hosting alırken - sözleşme istemeyi unutmayın kendinizi güvence altına alın

LoL sen once kendi işlerini namusunla yap altında ımza olarak msn'ı yazmıs peh.... bı tane memnun ınsan varmı la senden ..!
Tartısma yaratmayın her aksam gelıyorum stres atmak için giriyorum bir bakıyorum adam ana avrat düz kayıyror iyice seviye düştü zaten

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.