İyi Aksamlar,

fistandantilus , ben kufur vs. etmedımkı oraya yazmıs faturaları bılmem nelı o kendı yapıyormu o ısı solesın bır... dedım sadece yannıs anlasıldıysa ozur dılerım.
Bende sana küfür ediyorsun diye bir şey demedim neyse kapatın konuyu
Slimmer : Bide T.C Kimlik Numarası İstenmeli. Bize Sponsorluk Yapan Kişinin 14 Yaşında Olmasını İstemeyiz Dimi ?

+100
Merhaba ben yeni katıldım, Bütün hosting firmalarında artık 0-15 yaş üzerine destek verdiklerini biliyorum bir kaç yer şu an öyle web vermek istemiyorum.. Fakat benim motor üzerine şirketim var eğer website ve ultimaya sponsor için arayanlar olursa burdan görüşebiliriz..
merhaba lar herkeze.leonardo ben ultima-online sunucuma sponsor arıyorum özel görüşelim istersen.
|Tiger| : Her insanın vergi numarası yok ama :)

lol adam sırkket sahıbı vergi numarası yoksa vergi odemıyor demektır hatta sırketınıde yasadısı acmıs demektır :D:D
Silindi
Members
0
Ultima Online Pvp Shard bünyemize alınacaktır.

Ciddi anlamda kendine script konusunda güvenen kendine ait ve marjinal hatasız Bugsız pvp server scriptleri olan, Server yönetme mantığını arkadaş kayırma uğruna yitirmemiş, Kendine güvenen ve kendi pvp scriptleri ile açılan shardını 24 saat boyunca hizmet verecek kadrosuyla idare edebilecek.. 18 yaş ve üzeri arkadaşlarımıza buradan birlikte çalışma fırsatı sunuyoruz..
Pvp Shardını kabul ettiğimiz kişi yada kişiler Serverinin adımıza yakışır bir şekilde devam ettirilmesini sağlamakla yükümlüdür.
Pvp Shardını kabul ettiğimiz kişi yada kişiler Serverinin hiç bir sunucu ve web masrafını ödeme zorunluluğunda değillerdir.
Kabul edilmeyen Pvp Shard Scriptleriniz kesinlikle release edilmeden isteğe bağlı tarafınıza iade yada imha edilecektir.
İlgilenen arkadaşlarımızın [email protected] adresine mail yolu ile ulaşmaları rica olunur.

Saygılarımızla
Ultimada 10.yıl
12 senedir ultima online sunucularında stafflık yaptım 5 senede player toplam 17 yıllık geçmişim var beni ve kadromu kabul edermisiniz ChosnieL BEY!!
ne packler var baba sende banada lasımn olabilirr :D sunucu açmak için değil incelemek vs babıında
ChosnieL : Ultima Online Pvp Shard bünyemize alınacaktır.

Ciddi anlamda kendine script konusunda güvenen kendine ait ve marjinal hatasız Bugsız pvp server scriptleri olan, Server yönetme mantığını arkadaş kayırma uğruna yitirmemiş, Kendine güvenen ve kendi pvp scriptleri ile açılan shardını 24 saat boyunca hizmet verecek kadrosuyla idare edebilecek.. 18 yaş ve üzeri arkadaşlarımıza buradan birlikte çalışma fırsatı sunuyoruz..
Pvp Shardını kabul ettiğimiz kişi yada kişiler Serverinin adımıza yakışır bir şekilde devam ettirilmesini sağlamakla yükümlüdür.
Pvp Shardını kabul ettiğimiz kişi yada kişiler Serverinin hiç bir sunucu ve web masrafını ödeme zorunluluğunda değillerdir.
Kabul edilmeyen Pvp Shard Scriptleriniz kesinlikle release edilmeden isteğe bağlı tarafınıza iade yada imha edilecektir.
İlgilenen arkadaşlarımızın [email protected] adresine mail yolu ile ulaşmaları rica olunur.

Saygılarımızla
Ultimada 10.yıl

önce bi ilk sayfadaki ilk post u okusana ya 18 yaş üzeri birini istiosun kendin en fazla 15 yaşındasın daha fazlası böle bişi yapmaz
beni al beni al bn 73 yılından bu yıla uo oynuom ultima 1 den itibaren full oynamışımdır :D beni al lütfeeeen :D 87 yaşındayım
Komik olmayamı çalışıyorsunuz ilgilenen arkadaşlar oldu. Kendilerine sağduyuları için Teşekkür Ederiz..
Merhaba arkadaşlar

Ultima Online'nin 19. yılını kutladığımız şu günlerde kaliteli bir shard'a sponsor olmaya karar verdik, Ergenekon Hosting Hizmetleri olarak Script Pack'ini yolliyacak enayiler aramaktayız bu kişilerde aradığımız özellikler

hafif embesilimsi kıvamda bir tip
minimum 18 yaş sınırı
yol verdiğimizde hede hödö yapmaması

evet bu profil benim diyorsanız ve projeniz varsa yolların acalim shardınızı sizede oynamak düşsün hadi ne duruyorsun P.M!!!!

:yes
Silindi
Members
0
Fearsome : Merhaba arkadaşlar

Ultima Online'nin 19. yılını kutladığımız şu günlerde kaliteli bir shard'a sponsor olmaya karar verdik, Ergenekon Hosting Hizmetleri olarak Script Pack'ini yolliyacak enayiler aramaktayız bu kişilerde aradığımız özellikler

hafif embesilimsi kıvamda bir tip
minimum 18 yaş sınırı
yol verdiğimizde hede hödö yapmaması

evet bu profil benim diyorsanız ve projeniz varsa yolların acalim shardınızı sizede oynamak düşsün hadi ne duruyorsun P.M!!!!

:yes

Nexima senden bahsediyor, farkindasinir inşallah. Pack yardımı edıcem dıyınce adam senı afedersın ama salak yerıne koymuş :((

ama kendısı nedır o bılınmez , cevap bıle verme böylelerıne Nexima
kesinlikle kişiye yönelik bi mesaj değildi sponsor firmanın saçmalığından bahsettim yaşın kaç kuzum senin ? 17 yaşında olduğuna eminmisin hey allahım

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.