Oncelikle Herkeze S.a Arkadaslar 7:30 Saatlik Ugras Sonunda Kingdom Reborn U İndirdim Ve Aybss die bir server buldum ama server a tiklayinca

1566040 yordam giris noktasi, mss32.dll dinamik baglanti kitapliginda bulunamadi. Dİye Bir Hata Mesaj İ Geliyor Allah Askina Yardimci Olun ! LUtfeN

ARKADASLAR AYBSS SERVER İNA GİREBİLEN BİR ARKADAS PACHT KLASOR UNU ZİPLEYİP BİR UPLOAD SİTESİNE UPLOAD EDİP LİNK İ VERİRSE COK HAYİR KAZANİCAK O YUZDEN YAPADABİLİYORMUS SİTELERDE OYLE YAZİO BEN UPLOAD YAPİORUM GİREBİLİRSEM YOLLUCAM AMA SORUNU BİLEN SOLESİN !

Bu konu kacar7 tarafından düzenlendi(2008-04-09 22:30, 16 yıl önce)
Mss32.dll dosyasını www.dlldll.com veya www.dll-files.com dan bulabilirsin bunu windows ve system32 dosyasının içine atıp tekrar denermisin. ?
denedim kardesim tavsiyen icin saol ama olmuyor :( oyunun kendi klasor unun icinde o dll sanirm engelleme yada kısıtlama war copy ( korsan ) server lara karsi ama bilmiorum bazi sitelerde pacht yapin dio 123 mb lik pacht war cokta yawas dolduruo kafayi yiyicem walla :(
yavas doldurmasından sıkayetcıysen İnternet Download Manager 2048 baglantım var 230 260 Kb arası hızla ındırıyorum Tavsiye ederim
abi ben patch'i de yapamıyorum ona da hata veriyor.. :S ne yapmalıyım cok hevesliydim oyunu indirirken bütün umutlarım yıkıldı :/
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve servicepack kaç yüklü ? Oyundan değil işletim sisteminde bir sorun var hata yordam kodu onu gösteriyor.
kingdom rebornun emulatörünü indir kendi serverına bağlan :)
Merhaba arkadaşlar, ben de çok benzer bir hatayı alıyorum. Windows 7 kullanıcısıyım. Aldığım hatanın resmini ekliyorum, yardımcı olursanız sevinirim...

Upload edit siteye link vericem...
win7 uyum sorunu olabilir.....
bende de 1551944 mss.dll hatası veriyo.naptıysam çözemedim. dll yi indirip C:WINDOWS:system içine at bakalım bende olmadı sende olur belki

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.