Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
kingdom reborn hala beta halindemi ?
betadan çıktıysa oynamak için orjinal cdmi almak gerekiyor?
yoksa paralı üyelikmi alıcaz ?(alıcaksak aylık kaç ytl)

herhangi bir bilginiz varmı?
Koskoca 2d Ultima Online varken ne diye Kingdom reborn
ole deme baya güsel yapmışlar bilgisi olan varmı diye soruorum beyendinizmi die değil
Ücretli,fiyatı bılmıyorum
aylıkmı odüyorus peki?
Arkadaşım ZoLLy nekadar guzel solemış 2d varken kingdom rebornu ne yapacaz bizler 1-2 yada 3-4 yıllık aos cu degiliz kafan guzeldir sen o yazıyı yazarken yıllarımızı verdigimiz bir sisteme kalkıpta ozenti Knight Online Silkroad Online gibi yapmışlar Kingdom Reborn'u hayatımda sevmedigim bir sitil knight ve silkroad tarzı orlara girdigimde hiç tad alamıyorum dogru duzgun acti yok hatta hiç yok Aos ta herşeyin tadı var ölmenin bile tadı var ben adamı kestigimde adamın çantasını açamayacaksam kafasını alamayacaksam ne işim var uoda yeni arkadaşlıklar edinemiceksem ne işim var uoda bole saçmalamış resmen Eagames ben kendi adıma konuşuyorum KİNGDOM REBORN'A KARŞIYIM
sitesinden indiriyorsun. orjinal serveri paralı ama bedava serverda var
Hiç Tavsiye Etmem Hiçte Ko'ya yada Silkroad'a benzemiyor :)

Bişeye benzememiş bence.

Videolarında güzel gözüküo ama oyuna girince anlarsınız :)
Creteoun : Arkadaşım ZoLLy nekadar guzel solemış 2d varken kingdom rebornu ne yapacaz bizler 1-2 yada 3-4 yıllık aos cu degiliz kafan guzeldir sen o yazıyı yazarken yıllarımızı verdigimiz bir sisteme kalkıpta ozenti Knight Online Silkroad Online gibi yapmışlar Kingdom Reborn'u hayatımda sevmedigim bir sitil knight ve silkroad tarzı orlara girdigimde hiç tad alamıyorum dogru duzgun acti yok hatta hiç yok Aos ta herşeyin tadı var ölmenin bile tadı var ben adamı kestigimde adamın çantasını açamayacaksam kafasını alamayacaksam ne işim var uoda yeni arkadaşlıklar edinemiceksem ne işim var uoda bole saçmalamış resmen Eagames ben kendi adıma konuşuyorum KİNGDOM REBORN'A KARŞIYIM

arkadasım ben emin ol senden daha çok oynamışımdır aos gelgelelim simdi kr oynamak istiyorum sana yorum yap demedim ki ben sadece bir soru sordum bole ukala ca yazılar yazmayın
Niye HOrtlattınki konuyu şimdi?
uzun zamandır girmiyodum yeni okuyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.