Öncelikle yaşım 15
Niye söylüyorum formlarda yaşımı söyleyince dalga geçiyolar
LTF
[email protected]
Gelelim konumuza
Ben size verdata ve scp yardımı yapacam

Verdatanın içinde cu sidhe, çoğu kisinin binipte altında gözükmeyen kirin, hiryu, skelatal mount, mondain's steed, unicorn, bear ve drake ve + şeyler Siz bu verdatayı uo anim tool le ayıklayın ve kendi verdatanıza ekleyin

[url=https://s1.dosya.tc/Dosyalar.rar.html ]Buraya TIKLA[/url]

İndirenler bi alta yazı geçsin kendimle övünecem

Alın buda anlatım artık yapamzsanız ben napım
[url=https://s1.dosya.tc/3DLBR_3535.rar.html ]Buraya TIKLA[/url]

Bu konu shard123 tarafından düzenlendi(2009-08-01 19:37, 14 yıl önce)
Silindi
Members
3.7
dostum ben indirsdim denedim Oldu süper ytapmışın
Yasina Gore Iyisin vede Daha Da Ii Olabilirsin Basarilarin Dewami Gelir INs :)
Amin Yaşla alakası yok kardeşim
Helal olsun.
Yorum bile yapamıyorum artık bu haddeye geldi ultima online benim ne demek isdediğimi anlayan anladı.
Yasina Gore Iyisin vede Daha Da Ii Olabilirsin Basarilarin Dewami Gelir INs

bu nedemk şimdi ya yazıklar olsun :)
shard123 ellerine sağlık dostum anlatışın sayesinde yaptım..

anlamadığım tek bir konu var.bu bineklerin mount patch ini nasıl oluşturuyoruz.uo animden low detail criters i oluşturuyoruz fakat.People and accessories kısmını oluşturamıyoruz.biraz daha açık yazarsan sevinirim.
Kardeş dikkat edersen People and accessories kısmindaki anim ile low detail criters vs deki animlerle arasında fark var.
orayı bende pek anlamadim ama bütün bindigim lbr bear drake dahil hepsi tiledataya koyduğum anim numarası ile aynı

Zaten 2. uploadimda tiledata resimi olmasi lazim.
Yeteneklisin paylaşım için teşekkürler ederim.Bugün'e kadar benim bildiğim kadarıyla U-s'de böyle cömert bi insan görmedim.(Yani adam gelipte hazır verdatasını veriyo hemde anlatıyo bunu upload edip U-s'ye koyuyo)Paylaşım güzeldir ah bi de cimri , pinti insanlar olmasa.Bunca senedir ultima oynarım millet pintilikten script paylaşmaz birileri öğrenirde server kurar diye benden daha iyi iş yapar paracıklar gider , ünüm gider diye Helal Olsun sana.He bi de bu yorumuma kızıp bana sövecekler olucak , beni aşşağılamaya kalkıcaklar olacak onlara da burdan cevabım hiç o yorumlarınızla arkadaşın güzel konusunu bozmayın.İsteyen banlatmaya çalışır , isteyen başka bişey ama artık bunlar çocukca şeyler.Daha önceki acc'mi banlattı bi kaç kendini bilmez ama ben U-s'ye bağlı kaldım hiçte server işlerine girmedim hep U-s'nin bi üyesinden çok evladı olmaya çalıştım.Neyse içimdekileri bayağı bi döktüm sanırım.Başarılarının devamını dilerim.
helal olsun eline sağlık
Ellerine Sağlık İlerde Daha İyi Yerlere Geleceğine İnanıyorum ;-)
çok saolun beyler benim derdim uo gelişsin
Dediğin şekilde yaparak bineği düzgün şekilde göstertmeyi başardım ; bineğe de biniyorum ama altımda farklı domuz kedi vs. başka npc olarak gözüküyor .Verdata ya işledikten sonra InsideUO ' da low/high kısmında gözükmüyor eklediğim binek ; sanırım UOAnimTool da anim no suna bir fazlasını veremediğimden . Onu nasıl ayarlıcam . Mulpatcher a yazmam gereken kısımda hata oluyor doğal olarak ; dökümanda "part2" diye bahsedilen ksıımda .
Bi de doğal olarak çıkarttığım bineklerin id leri de senin koyduğun sphere.defs tekilerden farklı . Nedenini anlamadım :S

Bu konu hain_kostok tarafından düzenlendi(2009-08-31 17:24, 14 yıl önce)
Güzel bir paylaşım eline sağlık çok kişinin işine yarıcak bişey ama kolay bişey , yani kolay derken başka bir verdatadan alıp veya hazır uoplarla yapılmış bişey
şu konuda hakkında bilgin varsa paylaşmanı isterim
Konu Şu: Şimdi normal bir npc yi mulpacher ile anim1 anim2 anim3 ten alıp verdataya atabiliyoruz ama inside uo daki peoble and kısmına atamıyoruz yani bineğin altımızdayken görünen kısmını
şimdi sormak istediğim inside uo da low Detain veya high detain kısmından alıp peoble and kısmına animi nasıl atıcaz
Sorum Bu :D

şİmdi bu anlattıklarım bazı kişiler için yabancı gelecek ama konuya aşine olan kişiler ne anlatmak istedğim anlamıştır umarım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.