Bildiğiniz Ultima Online Level'li Shard Varsa Yazarsanız Sevinirim Yazmasanızda Olur Pm Atın Yeter Şimdiden Teşekkür Ettim.
lwl li uo sistemi tutulmuyor hani tavsiye etmek gerekirse lwl serverde oynama derim.
xxx da oynadım bi ara baya sardı ama bi server insanların zevki için para almamalı hani diyolar server gideri falan kardeşim paran yoksa zaten daha neden server açıyosunki bu iş %50 emek %50 maddiyata bakar yoksa paran açma millet üzerinden ödetiyolar

Sunucu ismi birdaha vermeyin. özel'den veya msn'den atabilirsiniz ama genel'e birdaha sunucu ismi yazmayın.

- Uyarı

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-12-25 18:12, 15 yıl önce)
Hwo_arang : lwl li uo sistemi tutulmuyor hani tavsiye etmek gerekirse lwl serverde oynama derim.

stabil bir sunucu sağlanmışsa elbette tutar, neden tutmasın? Çokda keyif verir insana levellı sunucular.
Dreamer :
Hwo_arang : lwl li uo sistemi tutulmuyor hani tavsiye etmek gerekirse lwl serverde oynama derim.

stabil bir sunucu sağlanmışsa elbette tutar, neden tutmasın? Çokda keyif verir insana levellı sunucular.

Çok güzel edebiyat yapıyorsunda Player stabil artık herneyse onu istemiyor sadece eşitlik istiyor hani düşün adam 5 aydır kasıo lwl 45 sen giriosun lwl 5 ee gelde kes adamı zaten kesemio dalması için lwl yetmio onu gectik yaw bir adam 15 playeri aynı anda kesermi keser... lwl sistem yani konu stabil olayı değil playerin ''aa bu edit aa nerden buldun edit kesin'' bunların olmaması uo playerinin bunları göz önune alıpta oynamasını sağlayan sunucu lwl li olunca hersey farklı anlasılıyor hersey kötüye gidiyor. zaten ultima onlinede pvp serverleri çıktığından bu yana uo oldu olmeyede devam ediyor nerde eski uo kasardık heal poi sw tactic ah ah :)
e abi bi yerden sonra ben bıktım kas kas kas kas minimum 8 sunucu da skill kastım alayı kapandı 2 kere |mechul sunucuda| ksatım 2 kere yok acc res yok item res bişiler sürekli gitti |mechul sunucuda| çarım banlandı %100 yanlıs anlasılma bıktım artık |mechul sunucu| çok kalitesiz bi server kalite derken süreklilik bakımından iflah olmaz kasana bida kastırıyolar playeri bölüolar daıtıolar öyle böyle abi bi sunucu olacak tüm uo camiası orda oynayacak bu kadar basit en iyi yöntemde bu osi hesabı anlatabildmmi

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2008-10-27 11:22, 15 yıl önce)
Hwo_arang :
Dreamer :

Çok güzel edebiyat yapıyorsunda Player stabil artık herneyse onu istemiyor sadece eşitlik istiyor hani düşün adam 5 aydır kasıo lwl 45 sen giriosun lwl 5 ee gelde kes adamı zaten kesemio dalması için lwl yetmio onu gectik yaw bir adam 15 playeri aynı anda kesermi keser... lwl sistem yani konu stabil olayı değil playerin ''aa bu edit aa nerden buldun edit kesin'' bunların olmaması uo playerinin bunları göz önune alıpta oynamasını sağlayan sunucu lwl li olunca hersey farklı anlasılıyor hersey kötüye gidiyor. zaten ultima onlinede pvp serverleri çıktığından bu yana uo oldu olmeyede devam ediyor nerde eski uo kasardık heal poi sw tactic ah ah :)

Edebiyat yapmak değil amacım A ileri zekalı arkadaşım, knight vs. gibi oyunlar oynarken 80 level adamla karşılaşmayımı düşünüyorsun direk? hayır zaten karşılaşamazsın çünkü oraya giremezler veya kasmaları için özel yerler vardır. Şimdi sen level 5sin ve yenisin diye o adamın suçu ne olur? Kasmaları için özel bir alan ayırmazsa levellı bir sunucu hatayı başta yapmış olur, ama özel bir alanı olurda kasmaları için PVPyi engellerse o alanda, hiçde eşitsizlik olmaz. Oradada zaten pvp durumunu eşitlemek sana düşüyor (kasarak)
Sunucular bölümünde levelli uo shard var ordan bakarsan millette burda birbirine girmez .
Aylin Power Play Serverlari varya orda 10 server warsa 5 i ölmüş gitmiş ha bakmadım sanıyorsan xxx 3 ay önceden biliyodm sadece 1 hafta giremeyince kapandı sandım oke

@Ragnar @Hworang
abi allah aşkına sizde tartışmayın pls

neyse ne işte xxx baslıom

Sunucu ismi birdaha vermeyin. özel'den veya msn'den atabilirsiniz ama genel'e birdaha sunucu ismi yazmayın.

- Uyarı

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-12-25 18:10, 15 yıl önce)
açık şuan da isim vermeseniz daha bi ala olacak
Dediğin server açık sana bir lafım yok burda araştırma yapsan neyin ne oldugunu anlaman 5 dakika sürer.Bu şekilde millet birbiriyle tartışıp sidik yarıştırıyor boyuna :)
okumaya yatkın bir millet olmadığımızdan normal
@Aylin

Arkadaşım Levelli Ultima Online Shard Yazmışım xxx dışında yok aradık baya bunlar cıktı daha uzatma mevzuyu

- Uyarı

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-12-25 18:09, 15 yıl önce)
*** die bi server war araştır sitesini istersen .

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-12-18 16:16, 15 yıl önce)
**** yı bekle levelın kralı gelıcek derim 3 5 gun sonra

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-12-18 16:22, 15 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.