İlk Olarak Çalışmamda Mordordaki Kule yi Yaptım Aynısı Deil Ama Yinede Görkemli :)
Sıra Minastrith te Orayıda Bugun Aksam 9 10 Civarı Fotosunu Koyarım Arkadaslar O Bıraz Kasıcak Benı Ama Yapıcam
Tek Sorunum Ya Kucuk Olucak Yada Surları Yuvarlagımsı Olmucak :D Düz Olucak Saygılars..

Bu Karanlık ta Cıkan Foto Cok Hoşuma Gitti Göruntusu
Aslında Mordoru Karanlık Yapsam Mordorun Surlarından Icerı Gırdınmı Cast 6 Nıght pot vs leri İptal Ettırsem Karanlık Super Olur Mu Acaba ??

https://img357.imageshack.us/img357/2424/hebelehubelemordorew6.jpg

Burdada Cast 6 Attıktan Sonra Cektıgım Foto :) Diyorumkı Bu Kulenın Duvarlarını Boyasammı Ama Hangı Renge ?? Uyan Bı Reng Bılıyorsanız Boyamayı Cok Isterım..

https://img357.imageshack.us/img357/2506/hebelehubelemordor2xi4.jpg

Beyenirseniz Ne Mutlu Bana..

Bide Reng Konusunda Yardımcı Olursanız Cok Memnun Olurum Cunkı Staticlicem de
DipNot: Kule 6 Katlı Ben 4. Katındayım O Bakımdan Bakarsanız Belki Gözunuze Carpa bilir Bence Guzel Oldu Sızcede Guzel Olduysa Bu Topıg Altında Butun Kalelerı Yapıp Ss Lerını Topıyacagım
orjinalini bozmanı tavsiye etmem nightsightsız çok güzel gözükmüş...
Evet Benimde Hosuma gitti O halde olması Aslında Mordor da Zaten Karanlık Tı Fılmınde Onun Icın Dedıgım Dogru Mordordan Icerı Gıren Nıght Buyusu Atamıyacak Elınde Lamba Mum Vs Lerle Dolanıcak :) Yada Yaparım Bı Staff Buyuculer Staff a 2 tıklayınca Etrafını Aydınlatsın Gıbı
Mesela :)
gerek yok ama şöle bişi yapabilirsin mordorda npcler daha güçlü olabilir yani karanlıkta. büyücüler staffa tıklayınca etrafındaki yaratıklar nightsight alır. nightsightı oluncada biraz güçsüzleşir.

gibi olabilir sorun olursa koyarsın yardım ederiz...
karanlık olarak daha guzel ama player birşey göremeyince de bi anlamı olmaz girenlere lamba torch vs verilirse iyi olabilir
@shaziment
Bende Onu Dıyorum Ya Mordora Gıren Elınde Torch Lamba Alsın Buyusune Guvenmesın Magelerede Ozel Bı Staff Yaparım Beyaz Felan Cıft tıklayınca Etrafına Isık Verır Felan Yanı Guzel Olur Ha bu Arada Mınastırıth In Surları Yuvarlak olmuyor :S Duz Yaptım Bayagı Genıs Alan Yaptım
Inşallah Guzel Gorkemlı Bı Gorunuş Cıkarabılırım + Kulelerın Duvarlarını Boyamak Istıyordm vazgectım statıcledım :D Cunkı Karanlık super Oluyor Ve oyle de yapmayı planlıyorum ama tek sorunum ırk sıstemı onu nasıl ypaıcam bılemıyorum ama elınde sonunda yapıcam :D
neyse arkadaslar cok ısım var cook :D mınastırırth ın tabanını oturtayım bınaları sonradan da cızerım tabanı oturttummu fotosunu yollarım

Saygılar..
World zaten moria nın world ü değilmi.Orta dünya olarak bence yapılabilecek şeyler yapılmış.Ama güzel olmuş alan.
bence hiç birşey yapılmamış morianın mapı olabılır kendımde ekleme yaparak guncelleme amaclı bı proje yapabılırım dıye dusunuyorum ve map a benımde katkım olup beleşe konmamak ıstıyorum da ondan yanım oks
Gözü yapmaya çalıştın sanırım ama göz bu şekilde değil bence benzememiş :no

Ama yaptığın şey güzel olmuş.
sağol göz olayı elimizde olan ımkanları degerlendırerk yaptım sımdı cıkarıp gozumun fotosunu cekıp de o ıkı taşın arasına atamam :D

+
@Syntax
sen diyorsun oyle ama su agn elımde olan map da hic bi tane sehir vb yok bı yanlısın olmasın ?? ben sadece map.0mul halınde buldum ve static olarak hic bi sey yok tu + sol ust kosedeki denizde de moria nin sietsi yazmıyor normalde yazması lazım ama benimkinde yok cunkı staticleri bulamadım onun ıcın kendım urasıyorum yoksa statıclerı bulsam kendime yediremem beleşe geçinmiş laflarını Corbaya Az tuz atsam benımde payım olur diye dusunuyorum..
Novice
-0.500001
Eline Saglık Gusel Olmus
Sonunda Minastirith i De Bitirdim Yani Tabanını Oturdttum Su An Evleri Yapıyorum Ve Surlara Bi Kaç Tane Mancınık Koyuyorum + Surların Gorunusleri Gorkemli Olması Icın Surların Uzerıne Kucuk Okcu Kulelerı Yapıcam Daha Guzel Gorunsun Dıye Fln Fln 9 10 gıbı Foto yu yollarım dedım Ama Cok Zorladı Benı Ama Basardım Tabi Yuvarlak Mınastırıth Deılde Düz Mınastırıth Oldu :S Oda Elımde Imkan Olmadıgı Icın Yapamadım Yanı uo da Yuvarlak Sur Yok :( Neyse Fotoyu Koyuoyum Beyendıysenız Ne Mutlu Bana.. Saygılar..

Göremiyorum Diyosan
bilader Soncta sen sadece bi ağac koyup etrafnıda kapatsan emek vermiş oluosun emegin iiyisi kötüsü yok yani cogu staticke göre güzel bi yer ama 1. katla 2. katın zemini aynı oldugu icin hem yaparken aklın karısır hemde player karıstırır o yüzden detaya cok önem ver Cok güzel olmus basarılarının devamını dilerim ( ama san bişi diyimmi boşver 0 map' neyine yetmio xD )
Saol hocam Ama Beleş Buldugum Bi Map La Server Açmak Beni Biraz utandırır Playerlerin Diyecegine Gore Icıne Guzellıkler Eklersem Player Der ooo :D Mapda Beleşe Konmus Ama Emek Harcamıs Vs Gıbı Demesı Mapı Calmıs Server Acmıs Demesınden Iyıdır Dıye Dusundugum Icın Yapıyorum Bunları :D
Buda Son Halı + Playerların Kafasını Bıraz Kurcalasın Kı Bıraz Uzun Sursun Mınastirithi Cözmeleri :D

Göremiyorum Diyosan

dedigin Detayı Burda Hallettim uo da statıclerken yanlıslıkla Orjınal Hues Attıgım Icın Boyadıgım Surlar Gorunmuyordu :D Ondan Oyle Dumduz Cıkmıs Sımdı kı Halı Daha Guzel :D Bence ama daha cook ısım var daha katlar arasındakı surlara yapısık evler yapıcam 4 kare alanlı evler :D normal Kullanılabılır Şehir Olucak Yanı

Dipnot: Xiariya Pm Attım..

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2008-09-17 03:00, 15 yıl önce)
kimi yerlere torç koyarsan güzel olur ya da player kendi torçunu getirsin. işte tasarım diye ben buna derim , gölgeleme fikri çok güzel bence.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.