Failed to open 'staidx0.gdl' from HD using a maximum install.Either this file is not
readable your system needs to be rebooted or the file does not exist and you
either need to reinstall or switch to a non-maximum install. bu hatayı bı kac pvp serverıne gırerken alıyorum.tıklıorum 2 kere sora bu cıkıyo.
staidx0.gdl adlı dosya ultima online dosyasının ıcınde bu pvp serverlerde uo dosyasının ıcıne kurulu denedım olmuo oyunu sıldm yıne olmadı
pvp serverlerını tekrardan sılıp yukledım dosyalarını baska bı klasore attım oyle denedım olmadı zaten pvp serverının clıentının ıcınde bu staidx0.gdl dosyası
ndn bu hatayı aldıgımı bılmıorum lutfen yardım..
aslında bunu sana google translate amcada söylerdi .. :) staidx0.gdl dosyasında hata oluşmuş yükleme dosyasını baştan kurun sorun ancak öyle çözlülür başka kişilerde açılıyosa sorun sizdedir ama büyük ihtimal sorun clienti hazırlayanlarda ... ben öyle düşünüyorun..
staidx0.gdl dosyasını hem connectorun olduğu yere hem de Ultima Online dizinine at. Düzelmesi lazım.
Olmuyor beyler yardımcı olun lutfen !!

Bu konu Jerash tarafından düzenlendi(2010-08-14 00:52, 13 yıl önce)
bahsettiğine benzer dosyalar varsa isimlerini veyahut uzantılarını değiştir sonra klasöre at.değiştirmeden önce kopyalamayı unutma :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.